SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

salus96

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 66
Siemanko wszystkim potrzebuje pomocy do ułożenia plan na mase dzisiaj przeczytalem artykuł o zle ułożonym planie http://potreningu.pl/articles/3316/najwieksze-bledy-w-planach-treningowych--czesc-i  wczoraj cwiczyłem klatke i triceps i popełniłem powazny bład zwracam sie do was o pomoc w ułożeniu mi plany , zalezalo by mi na czterech treningach w tygodniu mam 180 cm wzrostu i 70 kg
na dniach posle zdjecia i zmierze partie fajnie byłoby gdbyscie pomogli mi go ulozyc dzisiaj to zdaze jeszcze na siłownie :D

co niedziele gram w piłke i 5 razy w tygodniu pracuje fizycznie co dzien jezdze do pracy rowerem jezeli chodzi o diete to jestem cienki w te sprawy staram sie zdrowo odzywiac w miare mozliwosci duzo , mam mega motywacje w planie nie musi byc brzucha poniewaz robie go codziennie przez dobrze znane cwiczenia z youtube 8 min workout 1 lvl Pozdawiam Pawel

Zmieniony przez - siemanko111 w dniu 2014-10-01 01:52:54




Zmieniony przez - siemanko111 w dniu 2014-10-01 01:58:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 66
tu macie przód jakos w przyszłym tygodniu zmierze sobie poszczegulne partie i napisze ktora ile ma poniewaz narazie nie mam miarki ;x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 66
tu macie przód jakos w przyszłym tygodniu zmierze sobie poszczegulne partie i napisze ktora ile ma poniewaz narazie nie mam miarki ;x

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Aiszu- from fat zero to shredded hero :D

Następny temat

Dziennik na Masę /Daniel1996

WHEY premium