SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

saa a pozbycie się lipo?

Wysłana -
Trzeba zejść max z bf ale i tak nie zawsze to pomoże
Wysłana -
Ja zlikwidowalem lipo ale redukcja to bylo ostre ciecie do kosci, 20kg w dwa miesiace zgubilem, wygladalem jak z auschwitz ale lipo poszlo w pisdu ;)
normalnie szedl test, jakos niewiele ok 300-400mg, juz dokladnie nie pamietam, z tym ze ja nie mam problemu z redukcja, leci ze mnie w oczach, ale jak mocno u ciebie aromatyzuje to zbijaj i tnij
Wysłana -
Dobrze mówisz Arkus tylko że Ty masz naprawdę gena do cięcia a taki typ jak ja np zbyt ostrą redu spali wszystkie mięso i wygląda jak flak a cyce i tak zostaną.
Bardzo powolny proces rozłożony na redukcję etapami, ja miałem paskudne lipo trzy lata temu a teraz dopiero jestem na końcówce pozbycia się tych suczych cyckow-tak to sobie nazywam
Wysłana -
No wlasnie i dlatego Natan tak jak już pisales najlepsza opcja w takim przypadku to liposukcja, szybko, sprawnie, skutecznie a zaoszczedzony czas z meczacej redukcji można przeznaczyc na przyjemniejsze rzeczy ;D
Wysłana -
Wszystko zależy od tego jaki kto ambitny jest i jaki ma portfel gruby
Ja niestety zmuszony jestem do bycia ambitnym
Wysłana -
Z tego co kojarzę, to w Polsce liposukcja już nie jest jakos specjalnie droga, jeszcze taka skromna, w każdym razie też sam postanowiłem się tego pozbyć i się udalo, wiec spinac dupy i ogien ;)
Wysłana -
Jam miałem cyc grubości trzech centymetrów albo i lepiej jak tak chwyciłem skórę na przypiętej klacie, teraz tylko troszeczkę kilka milimetrów fałda skóry została.
Problem jest ze z tego miejsca wytopi się tłuszcz dopiero na samym końcu jak wszędzie będzie już bardzo sucho.

Zmieniony przez - Natan33 w dniu 13/01/2018 16:18:05
Wysłana -
e-lite
Trzeba zejść max z bf ale i tak nie zawsze to pomoże

To święta racja, jak cyce zbyt wiele zatłuszczone to może już nie zejść do końca.
Wysłana -
Dzięki Panowie zejdę z bf nisko jak się da tylko niestety redukcja pali u mnie tez mięśnie wiec zobaczymy. A co powiecie na zbijanie estro 6bromo lub atd? Nada się?
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź