SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

słuchawki sportowe bezprzewodowe

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 330
Mam mega prośbę o pomoc przy wyborze słuchawek na siłownie i do biegania w terenie, od dwóch tygodni szukam po internecie słuchawek i już miałem upatrzone ale okazało się że dosyć często pojawiały sie opinie o przerywającym sie kablu wiec odpuściłem. Ogólnie to zależy mi żeby były przede wszystkim trwałe, wygodne, bezprzewodowe, niewypadające i douszne. Jeśli chodzi o cene to jestem w stanie trochę poczekac i dozbierac jeśli oczywiście warto :) na dzien dzisiejszy mój budżet to ok 400 zł. Z góry dzieki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 94 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3342
Zarzuć jakieś linki nad jakim wyborem się zastnawiasz, czy masz już jakieś mniej więcej upatrzone tylko problem w podjęciu finalenej decyzji. Ja śmigam na najtańszych na kablu i jest ok.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
poszperaj w tematch już kilka propozycji tam padło
https://www.sfd.pl/Po_siłowni,_o_siłowni-f147.html?search=słuchawki 
4

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2
a potrzyles firme sudio?? ostatnio czesto na nie trafiam w necie. sam mysle czy nie kupic vasa bla za prawie 400 zl



Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-03-13 11:37:00
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 330
a mam jeszcze tylko takie pytanie do osób co ćwiczą w słuchawkach nausznych, czy wygodnie sie w nich cwiczy ?? tzn czy nie przeszkadzają nie spadaja podczas biegania itp? bo zacząłem się poważnie zastanawiać czy nie zaiwestuje w te słuchawki http://www.ceneo.pl/47744470#tab=click ma ktos moze takie i potrafi powiedzieć o nich cos wiecej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
poczytaj tu o jblach https://www.sfd.pl/Słuchawki_nauszne,_bezprzewodowe-t1132617.html

na siłowni sporo osób w takich widzę i chyba jest ok inaczej by w nich nie trenowali

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62
Ja mam z jbl głośniki bezprzewodowe i są genialne. Słuchawki też chcę kupić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1621
Mam
Plantronics BackBeat Fit Stereo Bluetooth Headset blau https://www.amazon.de/dp/B00N95OZOK/ref=cm_sw_r_cp_apa_T78tzbNCF3ARD
I je mega polecam.
Do sportu najlepsze.
Uzywam ich podczas biegania, jazdy na rowerze, boksu i oczywiście treningu na silowni.

------------------------------------------------------

Gdy cos robisz to zrob to lepiej niz od ciebie tego oczekuja

Adam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie wierze ze podczas treningu boksu takiego czegoś można używać, chyba że walisz w worek w domowych warunkach.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1621
Tak-sprostuje.
Podczas indywidualnego treningu na worku.
Na zajęciach naturalnie nie.

Niemniej trzymaja sieocno i graja dobrze

Nawet pod prysznicem jak ktoś chce to moze muzyki w nich sluchac.

------------------------------------------------------

Gdy cos robisz to zrob to lepiej niz od ciebie tego oczekuja

Adam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening z taśmami oporowymi a wzrost mięśni?

Następny temat

Silka dom 10k

WHEY premium