SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rzucenie palenia - mój blog...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
No tak... zastanawiałem się gdzie dać ten temat i w zasadzie wydaje mi się, że będzie to najlepsze miejsce...
otóż wczoraj wieczorem postanowiłem... hmm... po raz pewnie setny albo i tysięczny rzucić palenie tego cholerstwa raz na zawsze...
celowo wybrałem dzisiejszy dzień... albowiem dziś kończę 32 lata...
i uważam, ze jest to najlepszy czas na taki krok... najlepszy?? hmm... ostateczny...
palę od hmm... coś koło 14 lat... z przerwami... czasami długimi... jak np. w czasie gdy trenowałem kolarstwo górskie...
kulturystyka akurat nie jest takim sportem który w jakiś szczególny sposób jest w stanie zmotywować mnie do rzucenia...
trenuję ją od wielu wielu lat i nie przeszkadzało mi to palić...
ale zdarzały mi się również okresy palenia po 1-1,5 paczki dziennie i to czerwonych marlboro...
ale dosyć...
dziś wyrzuciłem z rana napoczętą i niedokończoną paczkę fajek i zaczynam drogę przez mękę...
mam nadzieję, że będzie to wreszcie ten zryw kiedy uda mi się to rzucic...
a powiem szczerze, że im dłużej pali się to świństwo tym trudniej przychodzi do głowy myśl o rzuceniu...
to uzależnia jak diabli...
będe tu sobie pisał moje codzienne spostrzeżenia... odczucia...
Pozdrawiam i trzymajcie za mnie kciuki...
1

Willhelm

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
witam wszystkich,

ja do WILLHELM:
cześć, mam nadzieję "niepalący" WILLHELM'ie, że nadal udaje się Tobie walczyć silnie z nałogiem.. Trafiłam na to forum przez przypadek w trakcie szukania w necie wszystkiego "jak skutecznie rzucić palenie" i trafiłam na Twoje wypowiedzi, jest 1 w nocy a ja przeczytałam wszystkie i .. kończy się gdzieś bardzo dawno, a ja jestem ciekawa czy nadal walczysz???
ja co prawda trzeci dzień walki, ale mam nadzieję, że się uda..

Pozdrawiam i pozdrawiam wszystkich..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3487 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31473
powodzenia życzę i przede wszystkim silnej woli. Trzymam kciuki

A Z OKAZJI 32 URODZIN - WSZYSTKIEGO NAJ

- Siema. I jak, masz te zakwasy po wczorajszym wf ? Rozlał ci się kwas mlekowy?

+ No mam. Teraz czekam, aż go wp******i glukoza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Najlepszego Will,
i życzę powodzenia!
Będę zaglądał.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
3msie...
Powodzenia...

Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2006-07-26 15:17:20

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
podejrzewam, że jutro... pojutrze rozerwie mnie na strzępy... już czuję takie delikatne podminowanie...
aha i mam zamiar zrobić to bez zadnych klimatów pomocniczych w stylu plastrów niquitin albo innych farmakologicznych zabawek...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 277 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12054
Mi sie udalo, nie pale prawie rok (bez paru dni) a palilem dosc sporo ramka dziennie minimum, a w weekendy na baletach to uuuuu faja nie gasla. Ale rzucilem w sumie bez wiekszego problemu z dnia na dzien taki spontan. Owszem nie powiem ze nie chcialo mi sie jarac bo chcialo jak cholera, ten caly glod u mnie ustapil po ok 8 miechach. Co wazne przez ten czas nie zajaralem ani jednej fajki, dlatego jak ktos mi mowi ze nie moze rzucic jest dla mnie poprostu slaby. Juz nawet nie bede wspominal o tym jak sie teraz czuje wkoncu mam kondycje 22 atka a nie 70 latka.
Zycze Ci powodzenie w rzuceniu tego gowna. I pamietaj na papierosa najlepszy jest zimny prysznic nie przed nie po ale zamiast

„Ten, kto zwycięży siebie, jest największym wojownikiem.”
Richard Kim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Moim zdaniem te zabawki nic nie pomagają, jak sie chce rzucić palenie to trzeba to zrobić samemu bez żadnego "sprzętu"...

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
wiem wiem... bo nieraz kupowałem gumy... plastry... ale to akurat na mnie nie działa... zupełnie... i siedziałem z plastrem naklejonym na ramię... i z fajką w zębach...
dlatego akurat w moim przypadku to nie ma sensu...

a co do prysznica... to... chyba musiałbym cały dzień przesiedzieć w łazience

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 277 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12054
PS masz racje te plastry, tabletki, medytacje, sluchanie muzyki, zmniejszanie dawek itp to sciema jak ktos chce rzucic to rzuci. Ludzie sa smieszni sadzac ze plaster za nich rzuci palenie. Jedynym wyjscie jest poprostu niepalic.
Jak wytrzymasz troszke to dostaniesz odemnie saga za zachete

Zmieniony przez - lukaszmun w dniu 2006-07-26 15:37:59

„Ten, kto zwycięży siebie, jest największym wojownikiem.”
Richard Kim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 305 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3521
Witam!!! Po pierwsze wszystkiego najlepszego...
Po drugie wrzuć w wyszukiwarke o fajkach bo była na ten temat kilka postów, może coś ciekawego się dowiesz. Wszelkie tabletki i plastry zgadza się że po części działają na psyche "że mi pomogą", jednak zawarte w nich substancje czy nikotyna czy jej pochodne pomagają na głód nikotynowy. Największy problem do pozbyć się odruch machania i tej świadomości że niby fajka pomaga się rozluźnić uspokoić nerwy itp. Z naukowego punktu widzenia fajki podnoszą ciśnienie a nie obniżają. Wszystko dzieje się w naszym mózgu. Życzę powodzenia, wytrwałości a zobaczysz ile rzeczy traciłeś przez fajki (poczujesz rózne zapachy, smaki). W razie czego służę pomocą. Pozdr...

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi
"Życie jest jak Miriam: Niby wszystko ładnie, pięknie, a tu h*j"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Te wszytski plastry i inne gówna działają na podświadomość, tzn. Jeżeli je nosisz to sobie myslisz że cos działają i odruchowo rzucisz palenie, troche sie poplątałem wiec postaram sie pokazać to na innym autentycznym przykładzie...

Jasio idzie do dila by sobie kupić 100 metki, Jaś wazy 60 kg wiec rozwali go jak szmate... Jednak dil sprzedaje mu totalną wy***ke zero zawartości SAA w tabsach... Lecz Jaś jest tak napalony że bierze koks że zwieksza swoją mase bez środków dopingujących...
Mam nadzieje że wiecie o co chodzi...

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Za dużo napojów energetycznych??

Następny temat

pęcznieje mi brzuch :(

WHEY premium