SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rzezba=>SOGI

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 731 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3713
mam kilka pytan bo chce robic rzezbe fakt ze nie ma co rzezbic ale to pomijam....
1.co jesc przede i potrenigu?
2.czy cwiczyc takim samym systemem jak na mase tylko zwiekszy ilosc seri ,powtorzen i zminiejszyc ciezar czy wogole inaczej?
3.ile razy w tygodniu cwiczyc na rzezbe
4.ile razy w tygodniu kazda partie cwiczyc
5.jak długie przerwy miedzy seriami i cwiczeniami
6.;scorch a robienie rzezby bo wpierniczam od 10 dni

prosze o konkretne info a nie o spamowanie beda sogi za konkretne powazne informacje
pozdrawił!!!!!!!!

http://www.sfd.pl/temat274664/  końcowka redukcji by rike

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
pewnie tez zalezy to od organizmu
a jesli chodzi o konkretna diete to wydaje mi sie, ze ta z ujemnym bilansem kcal, ale tak mi sie tylko wydaje

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
.co jesc przede i potrenigu? POPROSTU MUSISZ MIC DIETE Z UJEMNYM BILANSEM KAL
2.czy cwiczyc takim samym systemem jak na mase tylko zwiekszy ilosc seri ,powtorzen i zminiejszyc ciezar czy wogole inaczej?MOZESZ WOGOLE CWICZYC JAK NAMSIE WAZNA JEST DIETA
3.ile razy w tygodniu cwiczyc na rzezbe DO 6x ALE MYSLE ZE 5x WYSTARCZY
4.ile razy w tygodniu kazda partie cwiczyc MOZESZ 1x A MOZNA 2x ZALEZY OD OSOBY
5.jak długie przerwy miedzy seriami i cwiczeniami W MIARE KROTKIE DO 2min ALE NAJLPEIEJ SKRACAC
6.;scorch a robienie rzezby bo wpierniczam od 10 dni

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wydaje mi sie ze powinienes skupic sie bardziej na aerobach niz na samym trenigu silowym ale jezeli bedizesz wykonywal wiecej powtorzen w seri i doprowadzisz je do palenia to na pewno spalisz troche fatu a co do jedzenia to nie jedz duzo wieczorem i trzymaj diete jezeli chcesz podrzeżbic cale cialo a nei tylko brzuch to biegaj z rana po 30 minut jezeli brzuch to a6w
zmiejsz kcal o 500 ale przed trenigiem zjedz obfity posilek zeby meic sily po trenigu zrob brzuszki bo glikogen bedzie juz wyplukany i szybbko spalisz fat w tym miejscu

pozdro mam nadziej ze cos pomoglem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 731 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3713
ok a posiłek potreningowy to walnac pełnowartosciowy czy samo białko
zaznacze ze po siłwym robie 40 min aerobów na stacjonarnym

http://www.sfd.pl/temat274664/  końcowka redukcji by rike

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
kaczy - nie da sie miejscowo spalic tluszczu - wiec zapomnij o tym ze brzuszki robione przed treningiem, po, zamiast, na czczo, czy jeszcze w innych porach spowoduja "spalenie fatu w tym miejscu", obojetne czy to bedzie bezsensowne imo machanie typu a6w, czy cos innego.

palenie miesni nie ma nic wspolnego ze spalaniem tluszczu, a jesli chodzi o spalanie kalorii dzieki seriom z duza iloscia powtorzen to bedzie to niewielki efekt - duzo lepsze efekty mozna osiagnac innymi metodami - aeroby. a jesli chodzi o efekt przyspieszenia matabolizmu dzieki takiemu treningowi - nie sadze aby byl wiekszy niz w przypadku jakiegokolwiek innego treningu (tu niezastapiony jest hiit).
natomias ma sens skracanie przerw, robienie superserii, serii laczonych, przeplatanie przeciwstawnych grup miesniowych.

zatem proponuje uzywac wlasciwych narzedzi do wlasciwych celow:
- na spalenie tluszczu - dieta + hiit/aeroby + ew. spalacze,
- na zachowanie miesni - trening silowy + ew. suplementy.

i niech trening silowy bedzie taki, ktory pozwoli na zminimalizowanie strat miesni przy deficycie kalorycznym.

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 731 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3713
chwilowy czyli powinenem na siłce cwiczyc statycznie czy raczej szybko duzo powtorzen serii? mam diete ok 2000 kcal podstawowe zapotrzebowanie mam 2500 czyli jade na ujemnym aeroby robie i hiit tez a co jest lepsze aero czy hiit
no i co po całym tenigu białko czy pełnowartosciowy
pozdro

http://www.sfd.pl/temat274664/  końcowka redukcji by rike

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
1.co jesc przede i potrenigu?

Im późniejszy posiłek tym mniej węgli. Po treningu węgle dla uzupełnienia. Wieczorem i przed snem samo białko ale dłużej trawione więc albo biały ser, albo jeśli odżywka to z mlekiem - to spowolni wchłanianie.

2.czy cwiczyc takim samym systemem jak na mase tylko zwiekszy ilosc seri ,powtorzen i zminiejszyc ciezar czy wogole inaczej?

Teraz jest to w modzie, możesz zwiększyć ilość powtórzeń - nie serii (do 20)

3.ile razy w tygodniu cwiczyc na rzezbe
4.ile razy w tygodniu kazda partie cwiczyc
5.jak długie przerwy miedzy seriami i cwiczeniami

Tu podobnie jak w normalnym treningu, ponieważ zwiększysz ilość powtórzeń to trening będzie cięższy, więc nie ma sensu zwiększać dodatkowo częstotliwości ćwiczenia grup. Przerwy zależne od wydolności przy zwiększonej ilości powtórzeń.

6.;scorch a robienie rzezby bo wpierniczam od 10 dni
Tu się nie wypowiem bo nie wiem.

Możesz dodatkowo dodać aeroby lub HIIT ze 2 razy w tygodniu w dni nietreningowe.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak nie da sie spalic tkanki tluszczowej miejscowo moze nie diametranie ale na pewno kilka cm da sie zrzucic z brzucha efekty nie beda na pewno takie jak przy trzymaniu diety ale napisalem zeby zmiejszyl w deicie ilosc sporzywanych kcal o 500 po za tym nie wydaje mi sie zeby sie nie tracilo tluszczu wykonujac duzo powtorzen w seri wiadomo jednak ze dieta to podstawa jezeli chce sie meic na prawde dobre efekty ale spojz na to ze rikenson nie ma 90 cm w pasie a 78
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 731 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3713
to jest problem mam 78 w pasie a na wysokosci pepka czuje ze zalega tam m,nostwo syfu w postaci tłuszczu jak jestem w koszulce to mam sylwetka jak osa szczupła w pasie ale bez koszulki jest mieki fet na wysokosci pepka juz nie wiem jak mam z tym walczyc????chyba pozostała mi tylko cierpliwosc i wytrwałosc
pozdrow!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.sfd.pl/temat274664/  końcowka redukcji by rike

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
no i dobrze, to po zrzuceniu fatu będziesz jak pół osy

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja ma ten sam problem co ty troche fatu jest ale domysalem sie ze chcesz sie pozbyc tluszczu tylko na brzuchu pewnei 2-3 cm i bedzie po klopocie wiec wedlug mnie nei ma co zaczyanc redukcji ja np bym nie robil redukcj bo na lato i tak ci spadnei sporo z brzucha a jak bedizesz do tego robil brzuszki to bedzie git a sila pewnei spadnie miecha pewnei tez troszke nie waro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Regeneracja mięśni

Następny temat

Rozwoj Barkow...

WHEY premium