SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rzezba, redukcja masy. prosze o pomoc

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 129 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5923
Siema,
Zaczne od tego ze 2 lata temu wazylem 45kg wiecej, skora jako tako sie juz usabilizowala. Chce pozbyc sie jeszcze nadmiaru tluszczu (glownie po bokach).
Cwiczylem caly rok w domu z hantelką, podstawowe cwiczenia. Od 2 tyg. chodze na silownie. W pierwszym dniu wazylem 85 kg, 14,2% tluszczu, po tygodniu waze 86,2 kg 13%. Nie zalezy mi na wygladzie mięśniaka, zawszw chcialem byc "drobniejszy", chce schudnac do ok. 80kg. Ostatnio staram sie odzywiac zdrowo. Jednakze czy moglibyscie polecic mi najlepszy sposob na odzywianie? Priorytetem jest dla mnie utarata tluszczu w bokach i nie wygladac jak "kaczka".
Wiek 19
Wzrost 185cm
Waga 86kg
Z GORY WIELKIE WIELKIE DZIEKI ZA POMOC!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Ale jesteś zainteresowany żywieniem zakłądajacym wprowadzanie okresowego postu? Czy po prostu szukasz porady "jak schudnąć"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Nie jestem pewien czy IF będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Warianty IF

Następny temat

Dabadu DT / Never Give Up !

WHEY premium