SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rzeczywisty koszt suplementów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Pewnie moja wiedza na temat Olimpu jest skromniejsza niż wiedza pana Biggera ale z tego co wiem o kapsułkach to Olimp lada moment wypuści na rynek l- karnitynę w kapsułkach - 1 kaps/500mg.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
No to już teraz wszystko o Tobie wiemy. Nie można było tak od razu a nie kręciłeś i kręciłeś

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9712
A ja myślę bigger , że ty c.h.u.j.a wiesz tak naprawdę o suplementach i odżywkach dlatego piszesz takie głupoty ja post wyżej

Pozdrowienia dla SONBATEGO I WSZYSTKICH KUMATYCH !!!!!!};-
};-
};-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
Nie wiem ile kosztuje wyprodukowanie HMB Ultimate Nutrition ale ja zawsze kupowalem je po 9$ za opakowanie. I zaloze sie ze duze sieci sklepow (np GNC lub Vitamin World) dostaja je po jeszcze nizszej cenie.

Jak juz rozmawiamy o cenach placonych firmom w USA - to moze wypowiedza sie Polscy importerzy ile faktycznie placa za dany produkt u dystrybutora lub producenta w USA - to mogloby byc ciekawe....

Zawsze zastanawialo mnie dlaczego w Polsce panuje przekonanie ze "tanie - to syf" I zauwazylem ze czym wyzsza cene ustanowi sie na dany produkt - tym bardziej atrakcyjny i doceniany staje sie dla klientow (no coz dobro luksusowe - Mercedesa tez nikt by nie chcial kupic jak by byl w cenie poloneza...

No coz bynajmniej od tych wysokich, wygurowanych i sztucznie wywindowanych cen na suplementy zawsze klint dostaje to co kocha i docenia najbardziej - czyli duzy rabat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 648 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9855
barylka nie zabieraj glosu jesli nie masz nic sensownego do powiedzenia.

P.S. mama wie ze jeszcze siedzisz przed kompem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Puzon posumowałeś baryłkę genialnie, logikę jego wypowiedzi przewyższała tylko jej kultura, sog4u

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 66
Reklama.


Zmieniony przez - domer w dniu 2018-05-15 20:21:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
za reklame podziekujemy

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hmm.... Suplementy coraz taniej

Następny temat

Walory smakowe odżywek kontra ich jakość

WHEY premium