SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

rzeczywisty koszt suplementów

Wysłana -
Pewnie moja wiedza na temat Olimpu jest skromniejsza niż wiedza pana Biggera ale z tego co wiem o kapsułkach to Olimp lada moment wypuści na rynek l- karnitynę w kapsułkach - 1 kaps/500mg.
Pozdrawiam
Wysłana -
No to już teraz wszystko o Tobie wiemy. Nie można było tak od razu a nie kręciłeś i kręciłeś

SONBATY
Wysłana -
A ja myślę bigger , że ty c.h.u.j.a wiesz tak naprawdę o suplementach i odżywkach dlatego piszesz takie głupoty ja post wyżej

Pozdrowienia dla SONBATEGO I WSZYSTKICH KUMATYCH !!!!!!};-
};-
};-
Wysłana -
Nie wiem ile kosztuje wyprodukowanie HMB Ultimate Nutrition ale ja zawsze kupowalem je po 9$ za opakowanie. I zaloze sie ze duze sieci sklepow (np GNC lub Vitamin World) dostaja je po jeszcze nizszej cenie.

Jak juz rozmawiamy o cenach placonych firmom w USA - to moze wypowiedza sie Polscy importerzy ile faktycznie placa za dany produkt u dystrybutora lub producenta w USA - to mogloby byc ciekawe....

Zawsze zastanawialo mnie dlaczego w Polsce panuje przekonanie ze "tanie - to syf" I zauwazylem ze czym wyzsza cene ustanowi sie na dany produkt - tym bardziej atrakcyjny i doceniany staje sie dla klientow (no coz dobro luksusowe - Mercedesa tez nikt by nie chcial kupic jak by byl w cenie poloneza...

No coz bynajmniej od tych wysokich, wygurowanych i sztucznie wywindowanych cen na suplementy zawsze klint dostaje to co kocha i docenia najbardziej - czyli duzy rabat
Wysłana -
barylka nie zabieraj glosu jesli nie masz nic sensownego do powiedzenia.

P.S. mama wie ze jeszcze siedzisz przed kompem?
Wysłana -
Puzon posumowałeś baryłkę genialnie, logikę jego wypowiedzi przewyższała tylko jej kultura, sog4u

lucek
Wysłana -
Reklama.

Zmieniony przez - domer w dniu 2018-05-15 20:21:21
Wysłana -
za reklame podziekujemy
Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź