SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rzeczywisty koszt suplementów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
witaj lucek.
a co wg ciebie w takiej lini sie znajduje???????????//
aminokwasy badż inne tabletki produkowane sa na tabletkarkach (oczywiscie znaczenie ma tu sprzet)a uwierz mi ze jesli chodzi o sprzet to w olimpie robi pierwsza liga.Sonbaty moze równierz sie wypowiedziec na ten temat poniewarz niedawno odwiedził w czechach firme odzywkową.
lucek?-chyba nie jestes z tych którzy twierdza iz dlługosc ma znaczenie:)
pozdro.
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie znam się na produkcji mówię tylko co słyszałem. Akurat konkretnie do Olimpu specjalnie nic nie mam. Mają baaardzo przyzwoite HMB (aż byłem zaskoczony) Używam głównie odżywek firm amerykańskich ale i tak uważam, że porównywanie Olimpu np z Megabolem to wielka obraza (dla Olimpu Oczywiście)

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Oj Bigger, Bigger i jak Ci tu wierzyć. Najpierw stanowczo wypierałeś się jakichkolwiek związków z Olimpem, teraz twierdzisz że szef Olimpa to Twój kumpel i zwiedzasz sobie wielokrotnie zakłady, masz dostęp do badań itp. Pewno niedługo przypomnisz sobie że właściwie masz tam jakieś drobne udziały a na końcu że chyba masz rozdwojenie jaźni i że ten właściciciel i Ty to ta sama osoba
Ale dlaczego tak bardzo nie chcesz się ujawnić? Co to Cię kosztuje? Mówiłem że się od tego wymigasz i miałem rację. Wymigałeś się też od oceny suplementów z polskiego rynku (najlepsze hmb, kreatyna, glutamina i gainer) stwierdzeniem: "czyzbys chciał przejsc na diete olimpu?", a przecież wyraźnie napisałem żebyś polecił je forumowiczom. Ja już mam swoje typy a w moim pytaniu nie mówiłem nic o Olimpie (przypadek???)
A tak na marginesie od kogo dostałes ta reprymendę na temat gadulstwa i dlaczego? Kto obserwuje nasze wypowiedzi? Po tym bałwochwalczym artykule który teraz napisałeś dostaniesz pewno premię (za info o hmb 530g). Fajnie to zrobiłeś, że niby miałeś nam tego nie mówić, ale od niechcenia powiesz że Olimp ma więcej hmb niż myślimy itp. A może ten artykuł miał być pokutą za to że dałeś się zdemaskować???
Jeśli będziesz rozmawiał z Panem S.J. to spytaj go przy okazji dlaczego Olimp mimo nowoczesnych technologii nie ma nic w kapsułkach i dlaczego na każdym kroku chwaląc się znakiem jakości Lonzy nie chwali się znakiem Ultrapure na kreatynie (mówisz że taką ma). Przecież to duży atut.
A tak poza tym to napisz chociaż ile mniej więcej masz lat, czym się zajmujesz zawodowo, czy jeździsz na zawody (może się kiedyś spotkamy) i takie tam.
Pozdrawiam. I nie zapomnij podać swoich typów suplementów.

SONBATY

Zmieniony przez - SONBATY w dniu 2002-09-06 00:22:23

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Bigger - ja nie mam nerwowego podejścia co do Twojej osoby - mnie ta cała sytucja raczej bawi - ta intrygująca tajemniczość:). Nie lubie Cię za pewną konretną wypowiedz na temat mojej osoby ( świadczącą zreszta tylko i wyłącznie o tym że mnie nie znasz)i jakiś "moich niby kompleksów". Co do życzeń to dzięki. A co do właściciela Olimpu - to miałam przyjemność kiedyś z nim rozmawiać i mam o nim wyrobioną opinie- duża klasa, wysoka kultura i talent do biznesu. To jednak nie zmienia mojej opinii o produktach Olimpu- jedne są dobre inne nie i moje osobiste wrażenia na temat właściciela firmy nic tu nie mają do rzeczy. Nadal uważam że jest kilka firm lepszych od Olimpu i wcale nie dlatego że Olimpem nie handluje- bo tak się składa że nim też handluję. A może jednak, tak jak proponuje Sonbaty poprostu się przedstawisz - w Twoim przypadku to znacznie uwiarygodni Twoje wypowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
No i z tego wszystkiego zapomniałam że miałam nie odpowiadać na wypowiedzi pana Biggera !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
normalnie chlopaki czytam te dialogi z taka uwaga ze dam po sogu bo coraz czesciej tu wiele s.h.i.t.u , byle tematow rozpoczynanych dla statystyki

... then can by only one ...

Zmieniony przez - malak78 w dniu 2002-09-06 00:34:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 648 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9855
bigger a tak przy okazji to ja jestem z Rzeszowa, jesli jestes z Debicy to mam do Ciebie okolo 30 km, chyba musimy sobie pogadac na pewien temat (na maila).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
cóż ja mogę powiedziec na to..............?
Sonbaty nie wierzysz mi a kazesz sie pytac w olimpie -dlaczego nie maja capsów,a jak Ci powiem ze mają -to co znoow nie dasz wiary?)))))))
Sądze ze czas i pora skonczyc z tymi dywagacjami na mój temat(jest tak jak powiedziałem i nic sie tu juz nie zmieni,co do udziałów to bym sobie rzyczył takowe posiadac:).
co do typów moich w odzywkach to nieraz sie wypowiadałem i z pewnoscia zrobie to jeszcze wiele razy:)
pozdrawiam.
bigger


biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
I znowu zręcznie się wymigałeś i odkręciłeś kota ogonem. Nie odpowiedziałeś na żadne z pytań ani dotyczących ultrapure, ani kapsułek ani typów suplementów ani Ciebie. Cóż, nie będę Cię dłużej namiawiał, tylko następnym razem nie narzekaj że ktoś podważa Twoją wiarygodność kiedy mówisz o Olimpie, bo najlepiej podważasz ją sam. Pozdrawiam.
Powiedz chociaż czy jeździsz na zawody kulturystyczne?

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
Sonbaty w którym to miejscu odkreciłem tego kota-ogonem?
co do capsów tak jak wyzej napisałem -maja juz .
co do ultrapure to niewiem dlaczego tego oficjalnie nie podaja (dzwon do firmy)(z drugiej strony moze zasugeruje to koledze-co?
bo czego nierobi sie dla znajomych(moze dostane premie?

ale ze swojej strony Sonbaty-daje CI medal złoty w kategorii -wypuchy
no i oczywiscie sog 4u.
moje typy odzywkowe(uwaga):
gainer-bułka z masłem i twarogiem
białko-mleko z dodatkiem smietany
carbo-cukierki toffi
kreatyna-wołek i jego mieso
l-karnityna-baranek
hmb-swierzy sum z wisły
aminokwasy-bełt swierzych jaj z zakwasem z ogoorkoow))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

pozdrawiam(moze ktos ma jakies inne propozycje?????///)

bigger

biger

bigger tm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hmm.... Suplementy coraz taniej

Następny temat

Walory smakowe odżywek kontra ich jakość

WHEY premium