SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ryz chinski na jajku + kurczak!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478


Witam. Podrzucam szybki przepis na sypki ryz z jajkiem i kurczakiem ala chinskie. Ja osobiscie moglbym jesc taki michami

Skladniki:
2 woreczki ryzu brazowego ugotowane wczesniej przez 30min z 1 kostka rosołku.
2/3 jajka roztrzepane dokladnie
piers z kurczaka posiekana w kostke + przyprawy
oliwa z oliwek

Przygotowanie:
Rozgrzewamy patelnie z 2 lyzkami oliwy. Dodajemy kurczaka posiekanego w kostke, dodajemy sol,pieprz ewentualnie przyprawe do kurczaka i oregano. Dusimy wszystko razem okolo 15-20min od czasu do czasu mieszajac. Gdy kurczak bedzie gotowy zdejmujemy go lyzka cedzakowa zeby pozostawic tluszcz. Nastepnie na ta sama patelnie dodajemy wczesniej ugotawany przez 30 min ryz brazowy. Smazymy go na wolnym ogniu 5min czesto mieszajac. Nastepnie robimy dziure lyzka w srodku ryzu i dodajemy 2 lyzki oliwy i roztrzepane wczesniej jajka. Czekamy az sie troche zetnie i mieszamy wszystko razem i smazymy 5min(mieszajac czesto). Po tym czasie dajemy spowrotem kurczaka, mieszamy i smazymy z 2min.
Mi to lacznie zajelo 35min. SMACZNEGO ZYCZE
2

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 157
U mnie w domu, danie zrobiło furorę. Robię z ryżem, z kaszą, z makaronem, dodaję przeróżne warzywa - wszystko pycha. I co ważne - szybkie. Dzięki za pomysł :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
malo widac ale sog leci

podaj wartosci

Zmieniony przez - Molu86 w dniu 2009-01-16 16:35:19

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478
fajnie to wyglada bo ryz jest sypki i inaczej smakuje a to o to chodzi zeby nie bylo to monotonne ryz+kurczak

Wartosci:
W:170g
B:65g
T:~17g 90% to oliwa z oliwek

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo dobra szamaNie mialem brązowego ryzu wiec dalej bialy paraboliczny i tez byl oksog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 139 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 659
zrobiłem i powiem ze 6+ :) dla ciebie sog pyszne dzięki za przepis

Bez bólu nie ma efektu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorry za off top, gdyby ktos mial jakis fajny przepis na sos do ryzu(pomidorowy chyba) bo nie wiem jak takie cos zrobic, chodzi mi o taki sosy jak sa w Chinśkich restauracjach.pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 139 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 659
wiesz ze sos to nie jest głupia sprawa ;d tez nic mi do głowy nie przychodzi

Bez bólu nie ma efektu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196
ja nie mialem brazowego wzialem bialy ale tez za***iaszczo smakowalo sogacz leci:)

Walcz zawsze do końca...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478
mi osobiscie smakuje sos ktory jest w zlotym mandarynie(chinskie) ale nie moge sie dowiedziec jak oni to robia dzieki za sogi

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21954
Jako przedtreningowy może być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5310
wszystko fajnie, ale czy ty takie dania sokiem pomarańczowym (najprawdopodobniej słodzonym) popijasz :D ?

Rośnie biceps, rosną bary, nie poznaje mnie już stary

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zielone piersi %-)

Następny temat

pierś z kurczaka w jajku z brokułami.

WHEY premium