SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ryz - jak ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skoro bylo juz jak czesto, to ja mam pytanie, co robicie z ryzu. z kurczakiem i sosem to rozumiem, ale ile mozna jesc to samo. moze zna ktos jakies ciekawe przepisy ?
Szczegolnie interesowaly by mnie jakies potrawki na słodko.
moze wie ktos jak domowymi sposobami zrobic " berliso " ).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Przepraszam, ale z jakim sosem??? Sos = tłuszcz, niedopuszczalne :)
Przypominam że to forum kulturystów a nie klub smakoszy. Jak chcecie wyglądać inaczej to musicie jeść inaczej. Jak chcecie wyglądać jak wszyscy to jedzcie jak wszyscy.
I proszę mi nie zarzucać że jestem "surowy" bo nikt nikogo tu siłą nie trzyma.

Moderator Odżywianie i Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurcze Atomic, a to dopiero!

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to co jesz sam ryz ? ja tak nie umiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 241 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3405
Ja też jem sam ryż. Możesz sobie dodać np. łyżeczkę ilwy z oliwek, a poza tym są chyba chude sosy?

kulmar

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 241 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3405
Nie wiem co to jest ilwa , ale oczywiście chodzi o oliwę. Możesz też dodać jogurt.

kulmar

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 351 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5303
A ja tam zalewam ryz mlekiem i jakos wchodzi.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ryz jem z tunczykiem albo z pokrojona piersia z kurczaka. Samego ryzu bym w zyciu nie zjadl.

A wogole to teraz jem bigos bo zostal po swietach i nie chce zeby sie zmarnowal i mam w d... diete dzisiaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie chce negowac moderatora :) bo ma racje... ale bez brzesady - nie jestesmy zawodowcami, a poza tym chcemy masy, a tluszczyk to jej przyjaciel a nie wrog! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tłuszczyk przyjaciel masy ? Tak, jeśli chcesz sobie budować oponki tłuszczowe...W przypadku takich "przyjaciół" sprawdza się powiedzenie "Boże chroń mnie przed przyjaciółmi, z wrogami radzę sobie sam"



Zmieniony przez - Dominika w dniu 01-04-20 10:37:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Nadmiar tkanki tłuszczowej jest niepotrzebnym obciązeniem dla organizmu. Na temat jego zgubnych skutków napisano już opasłe tomiska, m.in. o hamowaniu produkcji naturalnego testosteronu.

Moderator Odżywianie i Suplementacja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tuńczyk w oleju

Następny temat

Woda, ale jaka

WHEY premium