SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ryba_6/dziennik treningowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
na gg się odezwałem;)
z tymi maksami to obowiązek możesz skorzystać z przelicznika który jest podany w tamtym artykule ;)
spójrz w moim dzienniku jakie ćwiczenia robiłem, nie narzekam na nie robiłem 3 główne serie następnie w zależności jaka partia, dodaje 9 lub 12 serii i jest git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
nic nie doszło xD napisz jeszcze raz:P no zaraz obczaje dokładnie;)
a jak z powtórzeniami? np robie MC i wiosło sztangą mam, ile powtórzeń? bo chyba nie 5/3/1/ :)

coś ułożyłem czekam na ciebie i podpowiesz:)

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-02-21 10:49:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
już wysłałem drugi raz, na maila ci gg wyśle ;)

pierwszy tydzień jedziesz z 5 powtórzeniami tylko w głownych ćwiczeniach czyli mc wyciskanie leżąc siad i militarry press, następnie w następnym tygodniu jedziesz z 3 powtórzeniami, póżniej z 1, i w czwartym tygodniu roztrenowanie :) w tamtym temacie masz dokładnie rozpisane [[http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3736]] 
i obliczaj procentowo do maksów ciężar by robić nim te serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ja wyczytalem ze w 3 tyg robie 1 seria 5 powtózen 1 seria 3 powtorzenia 1 seria 1 powtórzenie:)

daj tu gg bo lub mail [email protected]

a reszta ćwiczeń ile powtórzeń? ile chce czy jak?

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-02-21 12:14:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
gg 1673318

są tam dwie opcje, i druga opcja jest taka którą ty podałeś ja podałem ci tą 1 bo sam na niej ćwicze
pozostałe serie wachają się teoretycznie od 8 do 15, ale jak zwiększysz ciężar i zrobisz powiedzmy 4 to się nic nie stanie mi siła na nim ładnie poszła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ok napisalem do ciebie:) to ja tez chyba będę stosował ją:) tylko jak %towo to będzie? pierwsza seria 85 druga 90 i 95? czy jak?

wczoraj wyczytalem że przy 1 powtórzeniu najlepiej jest zrobić oddychanie tak że : jak się podnosi sztanga zrobic maly wdech i na prostych rekach jak mamy, trzymamy dalej powietrze opuszczamy do klatki i wypuszczamy i jak najszybciej wyciskamy xD

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-02-21 15:18:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
są różne sposoby i o tym też słyszałem ;)
a % to masz tam napisane przecie ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
oki, jednak bd robiił tak Tydzień 3
75% x 5 powt
85% x 3 powt
95% x 1 lub więcej powt

:P

lepiej mięsnie popracują niż tylko 1x , napisałem gg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy trening dzielony po FBW proźba o analize i rospisanie

Następny temat

Trening do oceny

WHEY premium