SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ryba_6/dziennik treningowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
witam liczne grono

otóż dziś treningu nie miałem, aby poranne interwały -dobra sprawa na rokręcenie się w taki szary i ponury dzień

bez treningu jakoś dziś dziwnie się czułem, wręcz mnie energia rozpierała aż miałem chęć komuś

dieta na dziś: śniadanie wyżej
II posiłek: tuńczyk 130g z makaronem niecałe 100g oraz sałatka
obiad: kurczak (2 łudka) z ziemniakami gotowanymi (100g) oraz sałatka
IVposiłek ostrowia 40g z mlekiem 250ml
na kolacje będzie serek wiejski 200g z garścią orzechów ziemnych ale nie jem jescze, nie

zachęcam do udzielania się

ryba15_6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
jutro dopiero będe wieczorem więc dopiero wstawie rozkład jazdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
jestem , wszystko fajnie, tylko skąd u Cb taka dysproporcja w ciężarach? MC ciężar bardzo konkretny a WL słabiutko... trzymam kciuki tak a propo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
tak jak ty to w swoim dzienniku napisałes każdy ma swoje słabe strony, a u mnie niestety jest to klatka... a mc podejrzewam że więcej by poszło pod 190 może ale ciężaru już nie miałem jak założyć, a i tak 2 hantle były przywiązane po bokach 15-kilogramowe;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
Rybcia widze że nie jest źle patrząc po tym co opisałes ;),długa droga jeszcze przed Tobą ale już jesteś na prostej ;) dużo chęci w swych ćwiczeniach i obyś często nikogo nie p..... przytulał
Postaram się na bierząco oglądać Twe zmagania powodzenia życze

Zmieniony przez - Kowanator w dniu 2011-01-16 22:47:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
postaram się znależć foty chociażby z przed roku to będzie widoczna ,,mała" zmiana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
No i jak masz fotki ?? ;),chciałbym zobczyć jak stan sie poprawił ;),no i dalej motywować :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
190kg , bardzo spory cięzar , przynajmniej dla mnie :O dawaj jakies fotki żarcia czy cuś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491




siema wszystkim!

foty żarcia będą jutro (bynajmniej się postaram ) ciężko z czasem bo w poniedziałek za tydzień mam egzamin na prawko więc sami rozumiecie

dzisiejsza micha:
śniadanie: 2 jaja + 2zółtka + owsiane 50g (to nam daje 2 placki ) do tego nadzienie w postaci 200g serka wiejskiego
IIśniadanie ostrowia 40g na wodzie
obiad(przedtreningowy) 100g makaronu razowego + udko kurczaka + warzywa i 150g wieprzowiny
potreningowy: 250g ziemniaków gotowanych + 130g tuńczyka + warzywa
kolacja 200 g serka wiejskiego

suplementacja standard (czyt 1 str), lecz dziś chyba nitro zaczął działać jak należy
na treningu mogłem podnosić bez końca, cały czas miałem energi w h*j, nawet potreningowe aero mnie nie dobiło, normanie malina, polecam każdemu

TRENING (nogi do których dożuciłembiceps)
przysiad: 91kgx5 105kgx5 119kgx4 (nie zrobiłem 5 bo pas mi się odpiął i tak cud że nie ********
uginanie nóg w leżeniu: 32kgx12 37kgx12 40kgx12
biceps
modlitewnik: 28kgx12 33kgx4 28kgx7 -tu swoje siły przeceniłem, nie czułem takiej energi niegdy więc myślałem że moge więcej podnieś a tu dvpa
uginanie stylem młotkowym: 12,5x12 15kgx12
uginanie o kolano: 15kgx8/x7/x7
aero 20 min na rowerku (było by więcej ale lać mi się zachciało
trening konkretny, jak nigdy po robieniu nóg nie czułem się tak świetnie
wstawiam foty ;)

bądźcie zdrów! i zapraszam

Zmieniony przez - ryba_6 w dniu 2011-01-17 21:23:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
siema

mc to ostro jedziesz^^
nogi tez mocno:)
będę wpadał:)

i mam tylko jedną uwage ziomek:P nie nadczo tylko na czczo:) chyba że o cos innego Ci chodzi:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy trening dzielony po FBW proźba o analize i rospisanie

Następny temat

Trening do oceny

WHEY premium