SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ryba+ser+przyprawy=kolacja LOW CARB!!! ;)

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 364 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7977


PASTA!!!

czas przygotowania-5 minut
Dla znudzonych bezpłciowym serem bez smaku lub jedzeniem go na słodko podaje przepis na super pastę która napewno wam się spodoba. w domu mama od zawsze robiła pastę rybną ale ja troche zmieniłem przepis i teraz jest MEGA LOW CARB!!! Smakuje zayebiście a w przygotowaniu zajmuje 5 minut...



Składniki
makrela-100g.
twaróg płtł.150g.
cebula mała
przecier pomidorowy-łyżeczka
przyprawy(sół,pieprz,papryka słodka)-do smaku



Wykonanie:


Do miski dodajemy ser śmietankowy półtłusty do niego obieramy ze skóry i ości makrele wędzoną-lub jakąs inna słonowodną tłustą rybkę-koniecznie wędzoną!!! dodajemy drobno posiekana cebulkę i łyżeczkę malutką przecieru pomidorowego i przyprawy do smaku. wszystko razem mieszamy i ugniatamy by rozdrobnic rybę i gotowe :) podawać z chlebkiem pełnoziarnistym- kanapki dla całej rodziny lub np z ogórkiem małosolnym-ja lubię :P

Wartości odrzywcze:
Kcal-500
B-48
T-22 (w tym 15 OMEGA3)
W- <10



PS
nie wygląda za dobrze ale smak 10/10

Zmieniony przez - bartek9221 w dniu 2011-07-12 20:55:57

Pomogłem-daj SOG'a Odbijam Sog'i/////////////////////
Szukam drugiej połówki :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
było.

pzdr/
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 364 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7977
sprawdziłem i... masz racje!!! ale było rok temu w czerwcu...nie pomyslalem i nie patrzylem tak daleko...

Pomogłem-daj SOG'a Odbijam Sog'i/////////////////////
Szukam drugiej połówki :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
15g Omega 3 napewno nie będzie. Coś ci sie pomyliło bo makrela owszem ma 15g tłuszczy ale ogółem z czego wielonienasycone to niespełna 4g.

Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3704 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10020
jajko na twardo w kostkę zamiast tego twarogu bardziej by pasowało

100 % satysfakcji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4446
ale to ohydnie wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
było nie raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 364 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7977
dobra chłopaki. wszystko juz wiem. nie podbijajcie tematu więcej. A proszę admina jesli było o skasowanie tamatu.

Pomogłem-daj SOG'a Odbijam Sog'i/////////////////////
Szukam drugiej połówki :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3191
Czy można dodać tuńczyka zamiast makreli? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nie, nie można

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 623
makrela + twaróg, odważnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posiłki kulturystyczne by Jabi - Gotuj z Trec Team'em

Następny temat

Miecho w sosie brzoskiwniowym na ostro

WHEY premium