SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ruski vs polski

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kumpel twierdzi ze ruska meta to gowno ( wedlug niego ma inne stezenie ). ja sie upieram ze niema roznicy w oryginalnych metanabolach . to jak to w koncu jest ? czy ruska meta jest gorsza od polskiej ? czy roznia sie skladem , stezeniem ? mowimy oczywiscie o oryginalach !
pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
mimo tego ze maja obie takie same stezenie czyli 5mg to tabletka rosyjskiego jest ok 2 razy wieksza, czyli zawiera wiecej dodatkowych smieci..

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Ten sam środek, to samo działanie rosyjska meta jest bardziej toksyczna

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gocham dlaczego uważasz, że ruski mietek jest bardziej toksyczny od polskiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
ruska meta nie ma oslonki na wotrobe a polska ma

[_^AjAk^_]

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sekator, tak jak mówił Borsuk, skoro dawka jest ta sama, a tabletka dużo większa to zawiera jakieś inne, nie obojętne dla wątroby substancje.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli mam rozumieć, że toksyczność jest uzależniona od wielkości tabletki?

Ciekaw jestem jaki środek chroniący wątrobe i w jakim stężeniu znajduje się w jednej tabletce mietka. Kesieo, możesz mi to przybliżyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kesio,

Mozesz podac zrodlo ?

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sekator pośrednio tak - bo w masie tabletkowej jest więcej różnego rodzaju spulchniaczy i wypełniaczy, które są też przetwarzane przez wątrobę.

Kesieo pierwsze słyszę o tym.

Olek, [email protected]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

powazna sprawa!!!

Następny temat

dobry czy zly cykl? prosze o pomoc.

WHEY premium