SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ruski mietek

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3674

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 492
mam pytanko chociaz wiem ze bylo przerabiane juz tysiac razy ale to oco was chce zapytac to troche ina sprawa .Juz kiedys bralem metke 100 tabsow i nic nie mialem zadnych problemow to bylo 4 lata temu no a teraz koncze kuracie boldenolai omki ktora trwala 8 tygodni jestem w trakcie 6 tygodnia ale nic a nic mi nie poszlo no troche sila ale nic wagi nie zlapalem i wpadlem na pomysl ze przedluze sobie kuracie metko przeaz cztery tygodnie to znaczy zaczne brac metke w szostym tygodni no i tak zrobilemale po 2 dniach nie wiem co sie zemno stalo chialem z rana isc na kibelek i dostalem silnych skurczow brzucha ,az zbladlem i pot sie po mnie polal troche sie wystraszylem ale jak sie zapytalem moich kolegow ktorzy brali to oni nic takiego nie mieli wiec nie wiem co robic moze mi ktos odpowie moze mial to samo tak w ogule to mam tako rozpiske na metke 2354 z gory dzieki PROSZE O POMOC

rafi

rafi

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
z testem enanthate (prolangatum polski)
pamietaj
przerwa przynajmniej taka ile trwal cykl

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Jak ci po omce z boldenonem nic nie poszla (o ile eq byl prawdziwy) to nie licz ze metka cie "ybuzuje". Prawdopodobnie masz mizerna diete i trening.Skad wogole pomysl zeby z ta metka ? Omnadren jest silniejszy od metki, jak on ci nic nie dal to metka tym bardziej.

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
Klejcun ja jestem prawie pewien ze koles mial lewy towar boldenon to naprawde mocny i dobrze dzialajacy towar a po 6 strzalach omki to nawet moich najbardziej zakoksowanych kolesi nabijało wodą nie mowie juz o poleczeniu tych srodkow bo na bank musial by cie niezle walnąć. No chyba ze przez te 4 lata ostro napierdzielales koks naprawde ostro w tedy taka sytuacja byla by mozliwa. Tak więc ja obstawia mze masz lewy towar. Jesli nic ci nie wejdzie to zapodaj sobie tą metkę 4 tab dziennie w szczycie i powinno byc troche lepiej. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
No wlasnie a kolega nie widzi na sobie zadnej opuchlizny ?

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 492
eq jest z meksyku jest chyba raczej pewny omka na sto procent jest dobra diete mam dobro naprawde jem 4 5 posilkow dzieni 3 razy dzieni pije protejne no i po treningu masowke nie wiem co jest sile mam spoko bo podnosze 150 kil na klatke lapka slaba bo tylko 40,5 na sucho poszlo mi tylko pol centymetra tagze nie wiem o co tu chodzi ale co z to metko radzici zkonczyc branie czy dokaczyc cykl metki z gory dzieki a co myslice o tym bolu brzuch z gory dzieki

rafi

rafi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
Skoro mowisz ze sila ci poszla to ja mysle ze dostales jakies inne koksy :) Bo naprawde niechce mi sie wiezyc ze po Omce z Boldone nie przyszlo ci masy. Tzn omka moze i jest ok bo to dosyc pospolity koks ale boldo pewnie rypany. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
eq mocny?
hahah

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
bling wiesz mocny to względne pojęcie jak na 2 cykl to jest mocny z twojego profilu wnioskuje ze z pewnoscia nie jednego juz sprobowales zapewne tych naprawde mocnych koksow tez :) No ale niewazne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
eq to taka bardziej wyzylajaca deca ktora sie dlugo rozkreca
mocny to moze byc susp or oxym nie eq...
i wcale nie jest mocny na 2 cykl
w ogole nie rozumiem stwierdzenia mocny
wg ciebie np sust jest mocny na 1 cykl dla kogos kto juz ma 20+ lat?

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
Wiesz to co ja mysle to tak naprawde nie specjalnie sie liczy u mnie kolesie i tak napierdzielaja na 1 cykl takie dawki omki z metą ze ciarki mnie przechodzą i z dnia nadzien coraz mniej mnie rusza jak ktos mowi ze robi sobie mocny cykl. Bądź co bądź susta to jest dobry steryd taki w sam raz zalezy oczywiscie w jakich dawkach bo kazdy towar moze byc mocny stosowany w bardzo duzych dawkach. Susta mi akurat podchodzi. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 492
to co odpowiecie mi czy ma to sens konczenie tego cyklu metka czy nie bardzo bym prosil o odpowiedz dziekuwa

rafi

rafi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie wiem co mam brac zeby zadziałało

Następny temat

jak podać omke z decą

WHEY premium