sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Po 35 roku życia

Dodaj odpowiedź

ruski czołg - Konkurs Krata Na Lato 2017

Wysłana -
zdecydowałem się jednak wystartować w konkursie jako przetarcie przed konkursem na kratę 2018 w której będziemy walczyć wraz z kolegą Kolosem o zwycięstwo

niestety tym razem masti ewidentnie nie trafił ćwiczeniami w moje możliwości no ale nie zawsze jest niedziela. A więc punktów za ćwiczenia w tym module nie będzie, za kratę możliwe, że też nie

Jedyna szansa w zgubionych kilogramach ale 3% w moim przypadku to aż 4,308kg a na osiągnięcie tego mam 18 podczas których są święta i narodzi mi się syn. No ale co tam, przynajmniej może dzięki temu że wystartuje to będzie jedna osoba więcej nagrodzona w konkursie.

1. Dane antropometryczne:

-wzrost: 190cm
-waga 143,6
-obwód pasa: 119cm
-pomiar grubośći fałdy skóry: 42mm

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Dasz radę-Kolos w tydzień zgubił prawie 4 kg.

Przy dużej wadze,szybko to idzie,szczególnie też na początku.
Wysłana -
on jedzie na ketozie więc leci mu szybciej. ja sobie odcięcie węgli zostawiam na zastoj
Wysłana -
Co ja widzę co ja pacze witaj na pokładzie
Wysłana -
ruski czołg
on jedzie na ketozie więc leci mu szybciej. ja sobie odcięcie węgli zostawiam na zastoj

Na każdej diecie leci podobnie
Chociaż prawdą jest, że na początku najskuteczniejsze jest ograniczenie węglowodanów.
Potem to liczy się bilans kaloryczny
Wysłana -
Powodzenia
Pilnuj metabolizmu, bo to w tym momencie najskuteczniejsza droga do celu.
Wysłana -
No ruski, jak we dwóch odwalimy krate na finał to ziemia zadrży i morze się rozstąpi
Wysłana -
fanslaska
No ruski, jak we dwóch odwalimy krate na finał to ziemia zadrży i morze się rozstąpi

He, he, to ja się do Was przyłączam
Wysłana -
Dzięki wszystkim za odwiedziny i wsparcie. Fan - jako że w tym roku nie zamierzam sprowadzać na ludzkość trzęsień ziemi i tym podobnych rozrywek to kratę sobie odpuszczam realny cel jaki sobie stawiam na te 11 tygodni to zejście do 130kg i zgubienie 11cm w pasie. Jeśli to się uda to będę w pełni zadowolony.
Jeśli chodzi o trening to bazuje nadal na tym co robiłem do tej pory czyli głównie siady, wyciskania i MC. Do tego trochę zabawy na drążku bo chciałbym za te 11 tygodni podciągnąć się z 2-3 razy.

12-04-2017, dzień 1, środa

Dzisiaj dieta trochę kombinowana na oko bo małżonka rozmroziła i ugotowała sobie pierogi ale okazało się, że są z mięsem wiec musiałem ja zjeść. po za tym czysto chociaż nie ascetycznie. Kupiłem fajną kiełbasę białą NATURRINO - polecam bo ma dobry skład i smak. Wiadomo, że nie jako baza ale jako urozmaicenie diety wg mnie się nadaje. No i będzie co wcinać na święta

Wysłana -
cisniesz Czolgu
Wysłana -
Fajny trening, nie żadne tam pitu pitu Powodzenia!
Strona 1 z 14
Dodaj odpowiedź