SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Po 35 roku życia

Dodaj odpowiedź

ruski czołg - Konkurs Krata Na Lato 2017

Wysłana -
Trochę słońca na świecie i ludziom odbija z tym bieganiem....akurat mieszkam w miejscu często odwiedzanym przez biegaczy, i w większości przypadków nie wiem, czy mam biec reanimować, czy pozwolić zejść ....
Wysłana -
ja bym im dal zejsc
u mnie na jamie cardio panuje ludzi z taaaaaaka nad....przecietna waga i zadeptuja chomiki
czy nie lepiej zrobic kilka siadów i do domu ? a jak zaproponujesz sztange to ... o nie nie najpierw musze zredukowac ! k***A wszyscy redukuja !!!
bede inny nie redukuje ide na 110 !! a co wolno mi
Wysłana -
fanslaska
Właśnie o tą przygodę z bieganiem mi chodzi. Ja wiem, że dzik może próbować latać, tylko po co? Szanse na powodzenie nikłe a i wygląda głupio. Wspomnij ile ważysz i jeszcze raz przemyśl to bieganie.

Nie ma co myśleć - jak nie spróbuję to się nie dowiem. Żona podobno nie chce się mnie pozbyć tym półmaratonem więc jeśli będzie się działo coś złego to się jakoś dogadamy
A po co? Dla sprawdzenia się. Ciężary mi przychodzą z łatwością więc tak nie ciągną jak coś co wydaje się mało realne.

Ghorta
Jakiś czas temu mi się obiło o uszy, że im więcej tematów, tym lepiej dla forum.
Także nie ma się co martwić.
ojan

Możesz zmienić tytuł lub założyć nowy dziennik

Dziękuję za info.

_Szajba_
Ruski Czołg - Z diesla na nitrometan

Ja dieslem? widziałeś moje tętno na rowerze? Jak widzę Twoje wyczyny to się zastanawiam nad "Chasing The _Szajba_"

ajazy
Trochę słońca na świecie i ludziom odbija z tym bieganiem....akurat mieszkam w miejscu często odwiedzanym przez biegaczy, i w większości przypadków nie wiem, czy mam biec reanimować, czy pozwolić zejść ....

Zawsze możesz dołączyć

KEBUL74
ja bym im dal zejsc
u mnie na jamie cardio panuje ludzi z taaaaaaka nad....przecietna waga i zadeptuja chomiki
czy nie lepiej zrobic kilka siadów i do domu ? a jak zaproponujesz sztange to ... o nie nie najpierw musze zredukowac ! k***A wszyscy redukuja !!!
bede inny nie redukuje ide na 110 !! a co wolno mi

No to mamy ten sam cel wagowy tylko ja idę z drugiej strony

Zmieniony przez - ruski czołg w dniu 2017-07-05 09:11:41

Zmieniony przez - ruski czołg w dniu 2017-07-05 09:13:19
Wysłana -
Taka waga byłaby odpowiednia dla Was obu
KEBUL strasznie chudo wygląda!
Wysłana -
ajazy

Tak mi sie przypomnialo:

A bieganie latem to zlo. Zima biega sie o wiele przyjemniej.

Zmieniony przez - Ghorta w dniu 2017-07-05 09:48:02
Wysłana -
Dzisiaj jak po bieganiu, wbiegłam również na 8 piętro hotelu po schodach - małż mi zakomunikował, ze "To całe zdrowie się zawałem skończy.." Byłam czerwona jeszcze pól godziny po tym wyczynie i odzyskałam mowę jakieś 5 minut po jego odzywce, więc cięta riposta nie miała sensu. Ale fakt -on leżąc w łóżku wyglądał o wiele zdrowiej niż ja...
Biegam/chodzę o 7 rano - jeszcze nie jest za ciepło.
Wysłana -
zapraszam tutaj:
http://www.sfd.pl/Ruski_Czołg_w_drodze_na_półmaraton-t1151261.html :)
Wysłana -
Czołgi to maszyny bojowe-nie służą do pokonywania dystansów tylko do pokonania żelastwa.

Przylączam się do Fansa -pomysł średnio trafny przy takiej masie.

Chcesz się sprawdzić?

Zapraszam na wejście na Świeradawie w sierpniu-szczegóły już wkrótce (Kolos nawet nie chciał spróbować-jak na razie :) )

To nie będą żadne wyścigi-po prostu turystyczno fotograficzne wejście.

Ale zapewniam-naprawdę jest co robić.
Mnie nogi po tym bolały a dużo chodzę.:)

Z obserwacji moich kolegów zajmujących się bieganiem i mających nadwagę-obserwuje poprawę długości dystanów i czasu ich pokonywania.

Niestety jeżeli chodzi o sylwetkę- tak optymistycznie-brak jakiejkolwiek poprawy.

Zawsze się dziwię jak oni dają radę to przebiec.
Wysłana -
Masti ja to wszystko rozumiem. Ale ja ani nie porzucam siłowni ani nie zaczynam biegać biegów ultra. Chcę tylko raz to przebiec a później bym chciał utrzymać tylko taką formę żeby przebiec 5km bez zastanawiania się czy numer na pogotowie jest 999 czy 998

zresztą to są na razie tylko plany. Jeszcze metra nie przebiegłem a znając moją wytrwałość i szczęście do komplikowania się spraw jak coś zaczyna w miarę dobrze iść to nie wiadomo co z tego będzie

Zmieniony przez - ruski czołg w dniu 2017-07-06 20:58:19
Strona 14 z 14
Dodaj odpowiedź