SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozwalone pieprzyki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
jak w temacie... co zrobic gdy rozdrapie sie niechcacy pieprzyk?
wczoraj mi sie podczas sparingu rozwalily 2 na plecach.
slyszalem ze nie jest to zbyt biezpieczne i moze byc nawet rakotworcze, co zrobic?

Pozdrawiam, g4bb3r
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no właśnei - jak się zaczną zmieniać to dolina !!

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
nalepiej usuwać te "trójwymiarowe" pieprzyki zanim je się rozdrapie.
a teraz to idź do dermatologa, sam nic nie jestes w stanie zrobić poza "chronieniem" tego, co jeszcze zostało.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
możesz jedynie zrobić opatrunek osłonowy (najlepiej jałowy).

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
dzieki jakryc, sog
narazie chronie to opatrunkami i stosuje masc w aerozolu (panthenol)
do dermatologa pojde za tydzien

Pozdrawiam, g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie czekaj. Zasada jest prosta - jeśli znamię uległo uszkodzeniu - powinno być NIEZWŁOCZNIE usunięte.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam guru ponownie na forum.
Chyba dawno tu Pana nie było?

Pozdrawiam wszystkich

Moderator działów: "Dla zielonych", "Prawo komputerowe", "Administracja" na K** ( http://komputery.katalogi.pl/ )
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pamiętam jakieś 6-7 lat temu zaczął mi się taki pieprzyk na klacie tworzyć, a drugi już miałem. wziąłem nożyk i zacząłem robić skrobankę. po jednym nie było śladu, a drugi ledwo było widać, ale one odrosły

Pozdrawiam wszystkich

Moderator działów: "Dla zielonych", "Prawo komputerowe", "Administracja" na K** ( http://komputery.katalogi.pl/ )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 12147 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 206608
Ale miałeś pomysły
Utnij sobie palec może też odrośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no co, ja miałem wtedy z 17 lat max, "zabieg" sam zrobiłem
Ty byś się nie odważył

Pozdrawiam wszystkich

Moderator działów: "Dla zielonych", "Prawo komputerowe", "Administracja" na K** ( http://komputery.katalogi.pl/ )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
rambo by sie nawet nie odwazył !!

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witajcie - jestem, tylko nie zawsze się odzywam. Mariusz - jesteś samobójcą. Leć, rzuć na tacę, za to że to nie było znamię barwnikowe o cechach czerniaka. Już byś nie żył.

guru
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zajrzyjcie:)

Następny temat

wory pod oczami :(

WHEY premium