SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozstepy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy istnieja jakies sposoby na pozbycie sie albo uchronienie od rozstepow
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
Poszukaj masci z serii "4 pory roku" dokladnie nie znam nazwy ,ale skutecznie wybiela rozstepy ,praktycznie staja sie niewidoczne,jedyna wada tej masci jest cena ,ok 100-130 zl

:) Pozdrawiam ! :)

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 550 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10905
Zmniejsz intensywnośćtreningów bo za szybko rośniesz. Jeśli będziesz trenował wystarczająco mało to nie powstaną rozstępy. To jest najpewniejszy sposób.
Jeśli jednak nie masz zamiaru ograniczyć treningów to używaj balsamów ujędrniających i nawilżających do ciała by skóra była jaknajzdrowsza i jak najbardziej elastyczna.

Nie dbam o aprobatę. Żądam braw.

"Ha! Mam młot Thora! - Czy teraz będę mógł rozmawiać z rybami?"
**********
[http://romb.org.pl] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1294 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5260
Cepan-ok 10 zł
ja go teraz stosuje

pozdrawiam
prongo------i nie zmienia sie nic, dalej trzeba zyć------
avatar by Vandal

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2246
Szuwi ja poznalem tą kombinacje wprawdzie troche póżno(po pojawieniu sie roztepow),ale odkad ja stosuje niepojawil mi sie jeszsze zaden roztep.Chodzi mianowicie o krem maslo orzechowe(np.firmy Ziaja)+Kolagen(np.firmy Olimp).Krem jest stosunkowo tani bo kosztuje ok.6zl,a z tego co wiem to uzywaja tego tez zawodowi kulturysci,aby uchronic sie przez roztepami.Kolagen jest troszke drozszy,ale warto wydac te kilka zlotych poniewaz uelastycznia skore (od srodka?).Ja stosuje to nastepujaco:krem 2xdziennie w miejscach zagrozonych pojawieniem sie roztepow,a kolagen 3xdziennie po 2 tabletki.Sprobuj tego naprawde warto!

nie liczy się ilość tylko jakość!!! - Ci którzy o tym zapominają nic nie osiągną !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1294 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5260
a gdzie ten krem masło kakaowe mozna dostac????


pozdrawiam
prongo------i nie zmienia sie nic, dalej trzeba zyć------
avatar by Vandal

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2246
w aptece lub sklepie kosmetycznym

nie liczy się ilość tylko jakość!!! - Ci którzy o tym zapominają nic nie osiągną !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1294 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5260
hehehhe włąsnie byłem nie dawno w aptece i sie pytam goscia czy jest krem mało kakaowe?a on co? a ja-no jest krem masło kakaowe , a on nie , patrzył na mnie jak na d****a, chu-j, poszedłem do innej apteki fajna miła babka:jest moze krem masło kakaowe ?tak ale w tej chwili nie ma,ja-hmm a w jakiej cenie jest?ona-około 5 zł, przyjdx jutro to ja ci zamowie,ja-ok jutro wpadam, a nie co ten koles z wczesniejszej apteki frajer jeden jutro pojde go dojechac
a dobry jest krem greber albo graber cos takiego bo widziałem w aptece cena 25zł, 150ml, pisze na nim krem na rostepy???

pozdrawiam
prongo------i nie zmienia sie nic, dalej trzeba zyć------
avatar by Vandal

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1294 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5260
jerry dobry jest ten krem , bo mam go i pisze ze to jest do twarzy??


pozdrawiam
prongo------i nie zmienia sie nic, dalej trzeba zyć------
avatar by Vandal

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 472
dobra masc to masc Avonu kosztuje cos koło 50 zyli ... ale ejst dobra uzywają jej kobitki w ciazy ... :) te to dobiero maja przyrosty ...

Zonak

Zonak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
szuwar jak dalej bedziesz pil mleko na noc to ci na brzuchu zaczna wychodzic A tak powaznie to Cepan mialem i byl dobry - jak chcesz moge ci odsprzedac bo mam prawie cala tube LOL



#################
#Barlinek Rulezzz#
#################

--== Są dwie miłości w moim życiu: moja dziewczyna i moja siłownia ==--

Laugh out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Papierosy a Metanabol

Następny temat

zdjecie Rosyjskiego sustanonu

WHEY premium