SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozpiska na clen i t3.pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2233

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

39

Waga

83

Wzrost

171

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

113

Obwód uda

58

Obwód talii

86

Staż na siłowni

15 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

nie licze.staram sie jeść dużo białka mało węglowodanów.tłuszcz też mało

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

5 lat temu omnadren 5zastrzyków.2 lata temu winstrol i neandrolon.po 10 zastrzyków

Opisz swój plan treningowy

trening siłownia 3razy w tygodniu.2 razy w tyg rower 40 min

Cel cyklu

utrata tkanki tłuszczowej

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

2 lata temu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

25

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

mam tendencje do tycia

Stan zdrowia

zdrowy.troche podwyższony cholesterol.biore leki na zbicie go

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

ani to ani to

PPM (podstawowa przemiana materii)

słaba przemiana materi

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klatka max 100 kg.przysiad 60 kg.martwy ciąg 90kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 286
proszę o pomoc w ułożeniu rozpiski na clenbuterol i t3.co pierwsze jaki cykl i czy razem to brać czy osobno.





Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2017-01-16 07:48:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 286
masz racje ale wiem że też genetyka robi wiele.jak jest dobra przemiana to i wiele wysiłku nie trzeba.mam kolege co wpieprza co 2 godziny.mieli caly czas i przy wzroście 180ma ze 60 kg.ja jak bym tak jadł to pewnie bym ważył ze 150 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
Zajmij się lepiej dieta . T3 bez podkładu SAA to nieporozumienie .
Jeżeli liczysz na cudowna moc antykatabolicznie clenu to niestety się zawiedziesz . Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94726 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
Bez zdjec prosze tutaj
Redu bez liczenia kcal ,ciezka sprawa
I jw t3 bez saa-poleci bardzo po miesniu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 286
co to ten SAA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Saa to sterydy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Z takim poziomem , wiedzy darowałbym się wspomaganie na dopingu.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 286
pisze się darowałbym sobie a nie darowałbym sie.sam widzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 286
ja mam braki w skrótach ty w języku polskim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Nie lepiej na poczatek jakis spalacz z suplementów legalnych? :)
Zamów i zanim Ci dojdzie to w tym czasie na szybko w innym dziale ktos podpowie Ci jak ulozyc diete i obliczy mniej wiecej zapotrzebowanie kaloryczne. Bez diety nic nie zdziałasz a nawet poczekałbym z tym spalaczem z 2 miesiace i obserwowal w lustrze ciało, a jak sie przyłozysz to z 10g smalcu wypalisz :)

Oj teraz doczytalem ze masz az 25% bf to tym bardziej nie dla clena i t3, Odpul
Wiecej ruchu bo rower 2x w tygodniu to cienko dodaj do tego najmniej 2x30 jakies spacery, lekki trucht jak dasz rade i co tydzien zwiekszaj objetrosc treningów cardio o 5 min.

Duzo nieścisłości jak teraz czytam. 15 lat stazu, cykle z deka itp a tu takie pytania jak 15 latek ale luzik.

Dla jaj sobie wpisales takie obwody? Czy nie umiesz wizulanie stwierdzic jaki masz poziom bf?

171 cm, 83kg i w talii tylko 86? To jest niemożliwe przy 25% bf za waska talia to raz a dwa musialbyć miec otluszczone zamiast brzucha rece i szczegolnie uda ale patrzac na wymiary nie masz.
Sugerując sie własnie wymiarami to masz imo nawet nie 20% bf nie ma innej mozliwosci. Zbyt długo w tym siedze wiec dla jaj ten temat czy prowokacja??? No chyba ze w talii masz okolo 100 to sie zgodze.



Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-01-25 23:17:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 286
literówka przepraszam talia 96.15 lat ale z przerwami.1/3 życia spędziłem w szpitalach.ale po wyjsciu nie odpyszczałem i ćwiczyłem.potem byłem za granicą bla bla bla treningi zaniedbane.ja mam tendencje do tycia.no już tak mam genetycznie.post nie jest dla jaj i nie prowokacja.po prostu chce w końcu zobaczyć moje mięśnie brzucha.bo pod warstwą tķuszczu przy dotyku czyje wyraźne 4 zgrubienia.nie znam sie na tych saa czy bf.w profilu wybrałem fotke najbardziej do mojej budowy podobną.na profilu jest moje aktyalne foto.sam oceń czy te bf ok.pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 286
a codzien do pracy ide szybkim krokiem 3 km w jedną strone.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omadren 250 słabnaca wytrzymałość podczas cardio?

Następny temat

Jak to jest z tym Boldenonem ?

WHEY premium