SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

roznica miedzy bialkiem a mass gainem???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 538 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17028
ej ludziki mam prosbe
powiedzcie mi jeszcze jaka jest roznica miedzy odzywka bialkowa gdzie bialko ma ok 80/90 g na 100 ml a zwyklym mass gainem gdzie siega 15 g/100m??? i co lepiej szamac na mase??

ax

ax

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 538 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17028
termitek apropo twoich rubryk podaja tam ze 2x150 g ryzu.. ale ryzu jusz ugotowanego czy te 300 g ma byc surowego bo surowego 300 g po ugotowaniu to mi srednio wyjdzie 6 misek zarcia(dosc duzych) ) to ja nic tylko musialbym wpi***** sam ryz caly czas

ax

ax

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 361 Wiek 23 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16145
na podobne pytanie termitek udzielil mi nastepujaca odpowiedz:

bailko jako uzupeklnienie diety
a gajnera w przypadku niemoznosci zjedzenia normalnego posilku max.2x z 6-7 posilkow

_____________________________________________
*Siemanko, od jutra wsuwam owsianke na sniadanko*

_____________________________________________
*Siemanko, codziennie wsuwam owsianke na sniadanko*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 538 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17028
ale co najlepiej szamac..?:) bo w masgainach jest okolo 350 kal. i 15 g bialka a w bialkowych odzywkach 89/90 g bialka i b.malo kal. ale w sumie te 300 kal wydaje mi sie ze mozna zjesc np jedzac kurczaka czy paczke ryzu

ax

ax

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 361 Wiek 23 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16145
w/g mnie lepiej bialko, chociaz ja jak zaczynalem to wsuwalem gainera, poniewaz bylem szczepan szczapa

poszukaj w archiwum tam napewno cos znajdziesz

_____________________________________________
*Siemanko, od jutra wsuwam owsianke na sniadanko*

_____________________________________________
*Siemanko, codziennie wsuwam owsianke na sniadanko*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 538 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17028
jacks hehe ja tesz jeste szczepan szczapa i interesuje mnie jak anjlepszy przyrost.. a moge miesiecznie wydac gora 150 zeta wiec na jedno i drugie niebardzio styknie; -)) cos musze wybrac tak czy siak

ax

ax

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 357 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26976
Ax, wszystko zależy od Twojej diety, jeżeli brakuje w niej białka - to weź samo białko, jeżeli przydadzą Ci się również węglowodany to weź gainera.
Generalnie, jeżeli możesz zjeść normalny posiłek to nie bierz gainera.

Pozdrawiam

Max

Max

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 361 Wiek 23 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16145
jezeli to pierwsza odzywka i faktycznie jestes szcepan (ja przy wzroscie 188 wazylem 75 kg, teraz jest 88 - 89, ponad rok treningow) to mozesz wziasc gainera, zeby zlapac masy

_____________________________________________
*Siemanko, od jutra wsuwam owsianke na sniadanko*

_____________________________________________
*Siemanko, codziennie wsuwam owsianke na sniadanko*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 538 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17028
jacks24 hehe to tylko pozazdroszczenia nawet starej masy ja waze 65 przy 178 a mazy mi sie minimum 70 do wakacji chopciasz: -) aaa i to jusz po kreatynie i gaineze

ax

ax

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
80/90 gram ale nie na 100 ml ,tylko na 100 gram.

jagnik

Brasillian Jiu-Jitsu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
lepiej sie skup na diecie, ale gainer to dobre zrodlo posilkow np w szkole. mozna oczywiscie brac ryz i piers jednak nie kazdy na takie cos pojdzie, a jesli wezmie butelke wody+bidon z odmierzonym gainerkiem, doleje wody i ma posilek. w takim przypadku przydaje sie gainerek chociaz mozna by tez pomyslec o bulku to jest niezla odzywa ale cos coraz mniej sie slyszy... no niewazne, wracajac do tematu, sciagnij sobie np arkusz do obliczania zapotrzebowania ze strony glownej, wpisz te posilki ktore mozesz zjesc (te normalne posilki) i zobaczysz ile ci brakuje ww i ile bialka, symulujesz sobie dodatkowy posilek z bialka serwatki, gainerka jak i carbo i patrzysz po czym lepiej zaspokojasz swoje zapotrzebowanie. trzeba samemu probowac, w koncu nikt Ci nie odpowie co wybrac, jak nie wie, jakie sa Twoje glowne posilki (nieodzywkowe) i co w nich wsuwasz itd.

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 538 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17028
oka panowie a wyjasnijcie mi jeszzce jedna kwestie..
wae 65 kg wiec musze spozywac gdzies 130-140 g bialka dziennie(niejest latwo jesli chodzi o taka ilosc) wiec chyba raczej powinienem sie skusic na protein z 80/90 % zawartoscia bialka..natomiast jakbym chcial gajnera gdzie jest 87-95 g ww. oczywiscie mowa o 100 g czy tam ml.
natomoiast czesto jem platki a wlasciwie kuleczki(leckermatz) w sumie paczek dziennie czasami 1,5 gdzie paczka ma 250 g (np. sniadanie i kolacja )
i owe platki w 100 g produktu zawieraja 7 g bialka i 85 ww. czyli wlasciwie tyle ile w gaineze.. wiec czy jedzac paczke-1,5 jest sens kupowac gainera do bialka.?:)
aa i jeszcze chcialem sie spytac ile wlasciwie dziennie powinnienem wchlonac ww. i kal.?
z gory thx i sorki za lamerskie pytanka

ax

ax

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

L-karnityna itp....

Następny temat

HMB CZYSTE KPINY !!!

WHEY premium