SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozciaganie kregoslupa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1119
Zapewne wielu z Was widzialo (np. na filmach), jak koles w takich dziwnych butach podwiesza sie na drazku i wisi do gory nogami. OStatnio gdzies reklame widzialem takiego hmm "lezaka", ze lezy sie w pozycji nogami wysoko do gory - to wszystko podobno dobrze dziala na rozciagniecie kregoslupa co podobno jest bardzo pozadane i pozytywnie wplywa na wlasnie kregoslup (odciaza go) i zayebiscie odpreza. Czy wiecie moze jak sie takie ustrojstwa nazywaja(np te "buty") bo bym sobie poszukal w necie a nie wiem jak to sie nazywa. No i prosba do Guru, zeby zapodal, czy jest to prawda czy tez nie
Wielkie dzieki & Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli chodzi o skoki z bungie to ja widze tylko same pozytywne kwestie byc moze jest to szkodliwe ale warto
bo zmienia zupelnie cale zycie oraz sposob patrzenia na swiat
Dzarek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1119
hehehehe czyli cos max glupiego napisalem jednak ? ehehehehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie klnij bo usunę!!! Takie buty lub KAŻDY inny sposób rozciągania kręgosłupa wpływa pozytywnie, szczególnie w przypadku systematycznych ćwiczeń z dużym obciążeniem. Zwróć uwagę, aby czas przebywania w pozycji wiszącej był krótki - np. 1-2 minut po rozluźnieniu mięśni. Potem rozciąganie może doprowadzić do uszkodzenia kręgosłupa. Poza tym przekrwienie wewnątrzczaszkowe w tej pozycji może doprowadzić do udaru mózgu lub pęknięcia tętniaka. Możesz krótkie wiszenia powtarzać kilka razy dziennie.
Apeluję o rozsądek. Pozdrawiam.


guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1119
fenk ju guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1119
a nie wiesz moze jak sie takie ustrojstwo nazywa ? hmm "buty do wiszenia" raczej nie ? no coz, poszukam Jeszcze raz tx i sorry za za slowko z "y" LOL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Estevez - nie mam zielonego pojęcia, ale z ciekawości też będę szukał. Jakie słówko, nic nie pamiętam. Pozdrawiam.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Jezu chyba by mi zatoki rozerwalo gdybym tak wisial minute czy dwie :)
A jest jakis inny sposob na rozciaganie kregoslupa?
Dziekuje,

Pozdrawiam
M.
3MIASTO GORA!
BJJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
a tak z czystej ciekawosci zapytam co daje takie wiszenie do gory nogami - chodzi a te skutki ???


milego
"maly" termitek

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
Ciekawy temat.
Ja często staram się rozciagać kręgosłup, a także czasem robić coś takiego jak koty - wyginanie grzbietu - lubie, gdy mi fajnie tam pochrupie:)
Ale nawiązując do tematu ewentualnego przekrwienia w głowicy - ja to wygląda przy skoku BUNGIE??? Bo ja zauważyłem u siebie, że gdy stoję na rękach (szczególnie bez rozgrzewki) to mam uczucie napompowania krwią głowy... A planuję sobie skoczyć na linie. Czy nie powinienem??
Guru (i Inni), proszę o odpowiedź.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Narządy wewnętrzne, biodro, kolano, ukłąd mięśniowy kończyny, przekrwienie mózgu do wybroczyn włącznie, stres ze skokiem ciśnienia tętniczego. Niebezpieczeństwo urazu ogromne. Każdy może skoczyć. Większość przeżywa. Nie wszyscy !!!
Pozdrawiam.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
Dziękuję ślicznie za odp.
No to ładnie... A ja jestem taki rządny wrażeń:)
Lecz teraz zastanowię się poważnie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CELULITIS U MOJEJ ZONY......

Następny temat

arytmia i therma...

WHEY premium