SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rower rehabilitacyjny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moje pytanie dot. właśnie rowerka rehabilitacyjnego.Ile dziennie należy na nim jeździc (czy ilość km jest ważna czy czas jaki się przeznaczy na jazdę)i czy jazda na nim przynosi jakieś efekty?

Amella
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Oczywiscie. Kazda rzecz jest wazna. Korzysci moga byc bardzo duze jednak rozne w zaleznosci od tego w jaki sposob bedziesz cwiczyc. Napisz wiec co chciałabyś osiagnac to cos poradzimy.

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1424
ja tylko wspomne ze rowerek pod kazda postacia jest dla faceta niewskazany bo uciska podstawe 'interesu' i stopniowo doprowadza do problemow z erekcja ;). Informacja jest poparta badaniami naukowymi, prawie polowa osob cierpiacych na tego typu problemy jezdzi/jezdzila czesto na rowerze, bardzo czeste wsrod kolarzy :(. Mnie to przekonalo do zmiany siodelka na szeeeerokie i ograniczenia roweru na rzecz rolek.

Life is O/C

RusH //
http://randki.o2.pl/profil.php?id_r=352019
"RusH is a major pain in the ass !" said anonymous Lady.
RusH declined to comment on his Anal fetish.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do RusHa, ja jestem kobietą...

a wracając do rowerka chciałabym sobie poprawic kształt nóg ogólnie. Na razie jeżdże tak 25-30 min. Przejeżdżam wtedy około 10 km i tracę ok. 300-350 kalorii. czy to wystarczy?

Amella
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1424
zdaje sobie sprawe ze jestes :) Napisalem to tylko dlatego ze widze tabuny facetow na rowerkach i troche mi ich szkoda ;)

Life is O/C

RusH //
http://randki.o2.pl/profil.php?id_r=352019
"RusH is a major pain in the ass !" said anonymous Lady.
RusH declined to comment on his Anal fetish.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
A ja tam lubie rowerek hehe . Rolki lubiłem do czasu aż podleciał do mnie duży piesek i ugryzł mnie w noge tak że troche mi się rolka zabrudziła czerwoną farbką , no a o bliznach to już nie wspomne, chociaż jeździłem bardzo często i dosyć dobrze, chyba ale pare wypadków miałem. Osobiście w domu wole stepper który nieźlepoprawia kondyche , oczywiście nie tylko, ale przy regularnym ćwiczeniu mozna wiele osiągnąć. Oczywiście bardzo wskazana jest ta regularność treningu bo bez tego, efekty naszych ćwiczeń będą marne a przynajmniej mało zadawalające a co za tym idzie przestajemy ćwiczyć i szukamy czegoś nowego bądź też wogóle rezygnujemy z jakichkolwiek ćwiczeń tego typu. Większość kobiet które znam po zakupienia rowerka stacjonarnego lub steppera używała go zaledwie pare tygodni a potem urządzonko trafiało w kąt. No ale życze dużo wytrwałości w dążeniu do bardziej kobiecej sylwetki (oczywiście jeśli można to tak nazwać)
Pozdrawiam DeeJaaVuu

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Jak czesto ćwiczysz ? Polecałbym raczej dłuższe sesje po około 40-45 minut jednostajnym tempem a takze krotsze (innego dnia oczywiscie) jednak przejechane z wieksza intensywnoscia (obciazeniem) po około 20 minut (mozesz zmieniac obciazenie w trakcie jazdy). Taka kombinacja powinna bardzo dobrze wplynac na ksztalt nog jednak jesli problemem jest takze nadmienra ilosc tkanki tluszczowej efekty beda niewielkie jesli nie udoskonalisz diety.

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki za odp.
ja nie jestem początkująca, "ruszam" sie juz ponad 5 lat więc sylwetke sobie już wypracowałam. Z dietą też nie mam problemów -jem raczej normalnie bez objadania się. Na rowerku chce jeźdźić zeby "utrzymać formę". Szczególnie jesienia i zimą kiedy nie mam możliwości zeby sobie pobiegac. Ale zastosuje się do twych wskazówek.

Amella
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Sprecyzujmy "trzymać formę". Zależy Ci jedynie na ładnej sylwetce czy chciałabyś także popracować nad kondycją ?

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chciałabym utrzymać ładną sylwetkę - na tym mi zależy.
Dodam jeszcze ze jeżdźę, jak na razie codziennie, tak jak pisałam wyżej 30 minut.

Amella
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Skoro zależy Ci na utrzymaniu ładnej sylwetki taki trening na pewno bedzie wystarczający. Możesz ewentualnie wg własncyh preferencji urozmaicić robiac jednego dnia treningi trwające 40-50 minut o niższej intensywnosci by nastepnego dnia skrócić czas do 20 minut kosztem wiekszego obciązenia.
Pozdrawiam

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robimy masę

Następny temat

Białko w proszku

Wiecej