SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rower czy bieganie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
Slyszalem ze dluzsza jazda na rowerze moze prowadzic u mezczyzn do bezplodnosci, poniewaz jodra so uciskane i w ten sposob malo dokrwiane, dlatego wole biegac-poza tym biegajoc lepiej sie wypocisz i wiecej spalisz kcal
A Co Wy Na To???????

radek

.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jezeli konfrontacja rower vs. bieganie ma sluzyc wyborze metody zrzucenia tluszczu to powiem tyle, ze jednak bieganie jest bardziej intensywnym cwiczeniem i chyba jednak lepiej sie do tego nadaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I szybciutko rozwalisz stawy...

Stassi
Gdyby młodość wiedziała a starość mogła... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jazda na rowerku jest sto razy przyjemniejsza. Sprobuj sobie zrobic dluzsze trasy. Ja z kumplami jezdzimy nieraz z Lublina do Kazimierza i z powrotem na goralach. Jakies 100 kilosow. Zobaczysz ile spalisz kalorii:)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stassi nie rozwali sobie stawow jak bedzie biegal po trawie.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cwierzo, masz racje ale niestety każde bieganie odbija sie na kolanach, biodrach i kostkach wcześniej czy później...

Stassi
Gdyby młodość wiedziała a starość mogła... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
ej no bez jaj ja biegam po lesie i drozkach polnych


radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19137
Ja bardzo lubie biegac i w zyciu nie zaminilbym tego na rower.

Lionheart - Walka to moje życie!

Lionheart - Walka to moje życie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3237
Andriej - równie dobrze mógłbym stwierdzić że jak sie biega to sie jajca o uda obijają)
uwierz mi - Tobie bezpłodność nie grozi, no chyba że jestes z profesjonalnej grupy kolarskiej i właśnie przygotowujesz się do TurdeFrans
Generalnie my samce mamy jeden poważny problem : świra na punkcie penisa i jąder...ostanio słyszałem że mentholowe fajki powodują również bezpłodność...
To są jakies zabobony: od 5 lat jeżdże na rowerku po kilka tysiecy kilometrów rocznie [2000- 8500km] i nie zauwazyłem żadnych poważnych zmian)
a poza tym przecież nikt nie jeździ na jajach......

pozdrawiam

Johnnie

pozdrawiam

Johnnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 470 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2844
Przeciez wszystko mozna pogodzic. Mozesz raz biegac, a nastepnym razem pojezdzic na rowerku. Jedno drugiemu nie szkodzi. Z czasem sam zauwazysz co sprawia Ci wieksza przyjemnosc i skupisz sie na tym.

Pozdrowienia,
Prince$$

VISIT www.rallypl.com VISIT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5479
Raz biegać raz jeździc na rowerku to jest to!!!!

Sloniu

Największe dobro nosi pierwiastki zła i największe zło nosi zarodki dobra.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 470 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2844
Ja tak wlasnie robie. Tzn, biegam codziennie, a jak mam ochote, to jezdze na rowerze. Rano rower, wieczorem biegi. Troche meczy, ale za to jaka kondycja )

Prince$$

VISIT www.rallypl.com VISIT

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening bulgarow...

Następny temat

małe pytanie o naturalnego teścia???

WHEY premium