SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rekrutacja do Służby Więziennej

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
Witam was. Jak w temacie. Jestem w trakcie rekrutacji i tych badan wszystkich. Byla jakas inna kolejnosc bo najpierw wypelnialem ankiete bezpieczenstwa(tak to sie nazywa?), bylem na testach i rozmowie z psycholgiem a teraz mam spraawnoscowke za tydzien.

rzut pilka lekarska
skok z miejsca w przod
bieg po kopercie
bieg 10x10

z teg oc orozmawiam z kolegami co juz pracuja to podobno to nic trudnego i kazdy"przecietnie sprawny" to zdaje. Ja cos tam cwicze i takie tam wiec teoretycznie jestem sprawny

na skierowani mam napisane ,ze moja wymagana ilosc punktow wynosi min. 210. Czy ktos moze wie jak to sie oblicza? Tzn jak sie maja wyniki do osiagow w konkurencjach? Czy np jak w biegu bede gorszy ale lepiej skocze to czy "nadrobie" te punkty?

Zmieniony przez - maly mis84 w dniu 2009-07-25 22:04:10
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Rekrutacja do Służby Więziennej określona jest szczegółowo w ustawie z dnia 9 kwietnia 2010 roku. Według jej kryteriów Służbę Więzienną może pełnić osoba:

- posiadająca obywatelstwo polskie,
- uregulowany stosunek do służby wojskowej,
- korzysta z pełni praw publicznych,
- jest niekarana,
- ma co najmniej średnie wykształcenie,
- posiada zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby,
- dająca rękojmie zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych.

Kandydat musi przejść następujące etapy:

- rozmowa kwalifikacyjna,
- test psychologiczny,
- test sprawności fizycznej,
- komisja lekarska.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
210 pkt to minimalna ilośc na ocenę 3.0,czyli najniższą ocenę zaliczajaca test sprawnościowy dla kandydatów do 28 roku życia włącznie.

Jak się to oblicza? Sumujesz punkty ze wszystkich konkurencji
Max z każdej konkurencji jaki możesz wycisnąć to 100pkt

Oczywiscie ze możesz nadrobić swoje słabsze konkurencje tymi mocniejszymi

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
czyli co? Te 210 jest raczej osiagalne bezwiekszych problemow? Troche biegam by zlapac kondycje. sila z silowni jakas jest wiec powinno byc ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
sprawdź sobie czy dasz rade,
tabele wyników z punktami masz w załączniku nr 2
http://www.sw.gov.pl/download/ustawy/1154699725.pdf 

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
Dziekuje bardzo. Pilki lekarskiej nie mam, ale czyms tam porzucam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
porzucaj jakimś worem z piachem od biedy kamieniem. Ale sugerowałbym troszeczke cięższym niż piłka lekarska. Wyrobisz sobie rzut na tym i zobaczysz jak na teście piłka poszybuje daleko...
1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja machałem pieńkami w lesie zamiast piłki,oczywiście nie za wielkimi.Rzucanie odbywało się na zasadzie wyrzutu z "autu" jak w piłce nożnej,przy stabilnej pozycji nóg(nie muszą być złączone razem).Na początku proponuję porobić trochę wyciskania jak przy cwiczeniu tricepsa,żeby się mięśnie rozruszały.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
Dzieki za porady. Wczoraj srednia pogoda byla to zwinalem dywam w przdpokoju i skakalem w przod

na silownie chodze na bierzaco i regularnie wiec z sama sila problemow chyba nie bedzie. Do teg obiegam interwaly by troche kondycji/wytrzymalosci nabrac. Cos dzis pomysle czym tu rzucac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
jeśli mogę wiedzieć, gdzie prowadzony jest nabór do SW i na jakie stanowisko.
Dzięki za odp i powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
hmm. Wpisując w google SW pod pierwszym linkiem masz stronę główną Służby Więziennej.
Po lewym boku jest tematycznie posegregowana strona. Tam masz o przyjęciach wszystko napisane.
nie zapomnij przeczytać tylko tego tłustego druku, że nie ma naboru

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
W tym wytłuszczonym druku chodzi o to, że Centralny Zarząd Służby Więziennej i Okręgowe Inspektoraty Służby Więziennej nie prowadzą naboru, a nabór prowadza jedynie podstawowe komórki czyli np ZK, AS itp!
znam stronę SW
W moim pytaniu chodziło o to czy jest teraz w jakimś z zakładów prowadzony nabór..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak sie przechodzi na zawodowstwo itp?

Wiecej