SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rekomp

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1022
Witam,

ANKIETA
Zdjęcie sylwetki (mile widziane):
Wiek : 17
Waga : 88
Wzrost : 176
Staż treningowy: 3mc wczesniej 1 rok z przerwami
Obwód pasa 100
Obwód klaty:
Obwód uda:
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): wf w szkole, siłownia 3 dni w tyg (plan HST)
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) :brak
Stan zdrowia: bdb
Preferowane formy aktywności fizycznej: wf w szkole, siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : kreatyna, meta
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: brak diety
Wrażliwość na stymulanty:
Możliwosci finansowe:
Cel/problem/opis:
wiec do rzecy; proszę o ocene tego recompu, czy wszystko jest ok

mysle ze wszystkie potrzebne dane w ankiecie
to ma byc rekomp na mase i utrate tłuszczu

7:00 pobudka
1 kaps tse olimp

8 ~ 14.30 szkoła

ok.16 trening

I posiłek
mięso z piersi kurczaka 200g
ryz biały 100g

olwa z oliwek 30g
płatki ofsiane 100g
mleko 1,5% tluszczu 250 mll
( w formie szejka )
szpinak 100g
jaja kurze całe 120g
b=84 t=54 w=150 kcal= 1425

II posiłek
tuńczyk z wody 120g
oliwa z oliwek 30g
brokuły 100g
majonez z omega3 20g
cebula 40g
wpc 35 g
b56 t48 w6 kcal 658

III posiłek

makrela wędzona 150g

ser biały półtłusty 150g
mleko 1,5% 200g
olej lniany 15g
( w formie szejka )

b66 t48 w16 kcal 757

...................................................
b=209
t=151
w=175

kcal=2896
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12087 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234870
cel szlachetny, aczkolwiek rekomp to bardziej przypadek niz cel sam w sobie.
daj fote i lepiej skup sie na masie lub redukcji.
na twoim etapie robiac mase stracisz pewnie tluszczu i tak troche

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podejrzewam, że jesteś mocno zalany więc lepiej zrób redukcje najpierw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1022
A jak dodam do tego na sniadanie 3 cale jajka i 100g owsianych, a w szkole kilka kromek chleba rezowego + wedlina i przed trningiem ryz + cycek z kury byla by to dobra dieta? Mam gainera to bym go podpijal pomiedzy posilkami.

2. Pytanie
od 3 mc cwicze na silce bez przerwy i zero efektow , w biicu nawet nie dgnelo, klata sie poprawila plecy tez a bic nawet nie drgnol, co prawda diety nie bylo ale podpijalem bialko i staralem sie jesc to co powinienem,wczesniej cwiczylem lape hantlol 5 kg do oporu ok 35 razy i wtedy roslem, a teraz cwiczylem splitem i fbw i nic!! Stagnacja???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12087 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234870
brak diety=brak efektow. to nie stagnacja

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2011-12-19 22:11:53

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1022
Jeszcze jedna sprawa, bede mial na dniiach sporo odzywek typu gainery, nitrobolony aakg, itp. I mam 30% bf i myslalem podbic kcal o 200 i krecic aero co dziennie do konca kwietnia na mase a potem na ostrol wycinke, dobrze mysle? Jak ty bys zrobil ( mam pulmetek pod koniec lutego)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ty jestes na J/NJ ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1022
No wlasnie nie wiem czy whodzic na to czy nie podobno dobre ale nie wiem sam. Moze masowka standardowa albo redukcja byla by lepsza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
no pierw to muszisz okreslic cel
bo masowa a redukcja to sa dwa przeciwstawne cele
dieta J/NJ jest mocno kontrowersyjna, specyficzna sam nie stosowalem ani jakos szczzegolnie sie w nia nie zaglebialem
ze wzgledu na charakter dzialu w tym polecana ona nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1022
Wiesz.. Ja bym chcial wyglondac jak ci z okladek.. Krata bary.. Ale mam slabomm psychike i jak wejde na mase to po tyg chce na redukcje i na odwrut nie umie pociongnoc tego za sobol ze jedno albo drugie. Mozesz mi cos poradzic? Na pulmetek bym nie chcial miec bembna i miec kawal lapy wiesz jak to jest, wp*****lale* jak niedzwiedz a teraz musze odpokutowac. Chyba redukcje zrobie, przespie sie z tym jeszcze, jakol diete redukcyjnol mozesz mi zaproponowac? Ile btw? Tendencja do tycia. Z gory dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dopiero teraz widze ze 100 w pasie
tak wiec redukcja i w mase nie ma sensu isc bo bedzie duzo gorzej
jutro ci napisze co robic albo moze dzisiaj za jakies 2h
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie i ćwiczenia - do działu JUNIOR poproszę :)

Następny temat

Biogenix Cell Pump 540g+ AminStar Bcaa extreme pure + carbonox

WHEY premium