SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja if pierwszy raz

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 843

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3260
czesc chcialbym zrobic redukcje na if, ale ma troche problem bo nie wiem czy mam chociaz te 4 godziny w ciagu dnia zeby zjesc posilki. zaczynam prace od 5:30 pracuje do 9:30(w domu jestem 10) mam przerwe do 14:30 i pozniej pracuje do 18:30(w domu jestem o 19) spac chodze mniej wiecej o 10 wieczorem.
Chcialem zrobic tak zeby w tej przerwie miedzy praca skoczyc na silke na ta 1h lub 1,5h i pozniej od tej 12 do 14:30 jesc i w pracy uzupelniac diete jakimis szejkami czy innym gownem. tylko nie wiem czy po tym oknie zywieniowym nie powinno byc odpoczynku, a moja praca do najlzejszych nie nalezy, caly czas zapieprzam. jedzenie czegos konkretnego w pracy nie przejdzie bo nie mam nawet 5min przerwy. prosze was o pomoc jak to wszystko ogarnac. dziekuje pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
jak masz przerwe zjedz 1posilek
pod koniec przerwy ~14
po pracy mozesz zjesc kolejny mały lub tez nie
uderzyc na silownie
po silowni spokojnie zmiescisz 2 posilki - ew. shake + owoce a po ~45-60min posilek
.....i spac o tej 22

uczta 8h,albo i mniej
czy tez wiecej o 30minut,które róznicy nie robią

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie do ekipy z ''po treningu pl''

Następny temat

prawie jak if?

WHEY premium