SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja dieta do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3846
Wiek : 35
Płeć : mężczyzna
Waga : 95
Wzrost : 188
Obwód klatki : 110
Obwód talii : 107
Obwód uda : 67
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25%
Aktywność w ciągu dnia : lekka praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : ok
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Rave Berserk Labs
Stosowane wcześniej diety : brak

Od mejego podstawowego zapotrzebowania kalorycznego odjąłem 300 kcal.






Zmieniony przez - banan_tolek w dniu 2018-02-06 19:18:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Po co na redukcji carbo, po co daktyle? - te dwa ostatnie poisłki jak dla mnie do zmiany. Po treningu normalny, pełnowartościowy posiłek. Chleb schulstad też średni wybór, masło orzechowe też.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3846
Na razie dalem tak po treningu, bo nie jestem w stanie zjeść normalnego posilku. Cały czas jechałem na śmieciowym jedzeniu i nie jest mi teraz łatwo wejść od razu na tyle posiłków.


Zmieniony przez - banan_tolek w dniu 2018-02-06 19:39:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ale nikt nie każe jeść 5 posiłków. Mogą być 4. Carbo na redukcji jest totalnie bez sensu, bo "zajmuje" kcal które można przeznaczyć na coś wartościowego.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
deja vu
Po co na redukcji carbo, po co daktyle? - te dwa ostatnie poisłki jak dla mnie do zmiany. Po treningu normalny, pełnowartościowy posiłek. Chleb schulstad też średni wybór, masło orzechowe też.


Czemu ten chleb jest zły?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zezarlem cale laysy na redukcji

Następny temat

Dieta redukcyjna 95 kg - do oceny

WHEY premium