SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja da się?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1084
Cześć, da się schudnąć 15kg w 2,5mieś bez siłowni robiąc tylko aeroby/interwały trzymając dobrze zbilansowaną dietę?
Schudłem z 96 do 92,1/91,8kg w jakieś 2tygodnie +/- przytyłem w 6mieś z 81kg do 96 głównie przez to, że sobie zacząłem pozwalać bo treningi miałem w wakacje (licząc czewiec) 3x w tygodniu = boks, od września nie ćwiczę i przytyłem tutaj włąśnie najwięcej, bo przez te 3 mieś z 4-5kg a resztę w roku szkolnym, nie mogę sobie teraz pozwolić na siłownie bo musiałbym w dni treningowym przeznaczyć na nią 2,5h +/- dojazd itd. a teraz mam maturę więc odpada.

Do diety biorę dodatkowo:
omega3,bcaa,witaminy, naturalne termogeniki w postaci warzyw jak i przypraw, witaminy biorę z firmy K** i odkąd je biorę zauważyłem, że mniej chcę mi się jeść.

Mój plan na tydzień wyglądałby tak:

Pon/śro/piątek
- 5/10min rozciąganie (ogólnie rozgrzewka)
-20min ciężki interwał
- brzuch : spięcia,dotykanie kostek nóg rękoma, wypychanie nóg ku górze, russian twister,plank - > w różnych powtórzeniach i seriach

W weekendy na pewno raz pobiegam 20min +/- . Czy da radę z takim czymś zejsć w te 2,5mies 15kg ? czy mogę sobie pomarzyć ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Koleżanka na dietetyce teraz jest nieraz wychodzi z domu o 6 a wraca o 21 i jakoś ma czas sobie posiłki przygotować, na treningi 4 x w tygodniu.
3

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699607
Wszystko się da , jedynie problem można mieć z parasolem ...
Proponuje podejść do sprawy rozsądnie . Obrać realny cel i do niego dążyć .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Moj Boze, swiat sie konczy a ja nie polecialem do Japonii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Próbuj, trudno powiedzieć, moze się uda jak będziesz konsekwentny.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ciężko wróżyć z fusów...kształtowanie sylwetki to nie wyścig na czas, kto więcej zrzuci. Dla mnie jest to realne, ale takimi manewrami łatwo sobie popsuć metabolizm i hormony, także...nie polecam.
Relatywnie obrać cel i do niego dążyć, z normalną ilością kalorii itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Od witamin chce Ci się jeść mniej?

Krótko pisząc - Twoje podejście jest nierozsądne i niezdrowe dla organizmu.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-11-20 11:30:54
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
Treningi siłowe to podstawa kształtowania sykwetki. Bez nich nic nie osiągniesz. Poza tym miarą efeków są pomiary obwodów ciała a nie kg. Zmień myślenie i podejście, to zmienisz sylwetkę.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Jak koledzy mówią, zmień całkowicie myślenie gdyż tak nic nie osiągniesz. Matura i nie masz czasu? To co będzie na studiach albo w normalnym życiu ????
BEz sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1084
Priorytetem jest zdanie matury z chemii matmy i biologii na minimum 90% żeby dostać się na lekarski do Wrocławia, do tego trzeba się przygotować na polski i rosyjski który zdaje :) na dodatek jest taki natłok w szkole, że ciężko to wszystko ogarnąć bez uczenia się więcej niż się śpi bo to jest awykonalne. Kolega który w tym roku pisał maturę i dostał się na lekarski wszędzie (do wro z drugiej listy) i teraz studiuje na uniwersytetcie w Poznaniu powiedział mi, że nigdy by tak nie zdał gdyby nie prawie codzienna nauka do 2/3 w nocy gdzie wysypiał się tylko w weekendy. To jest po prostu nie możliwe i tyle, no chyba, że ktoś chodzi do zaocznego liceum gdzie oddaje tylko jakieś świstki co weekend i sam ciśnie w domu po 6-7h bez tego całego dodatkowego natłoku to jeszcze jestem w stanie w to uwierzyć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1084
Co jest bez sensu bo nie rozumiem? :) zakładam spadek 15kg w 3-4mieś w 2,5mieś powinno zjechać 9-10kg przy spadku 1kg na tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699607
Po co Ci lekarski jak bida jest w tym zawodzie ? Zrobisz trenera personalnego i będziesz trzepał kasiure
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja czy masa ? Endomorfik

Następny temat

Dieta na mase do oceny (180,63kg)

WHEY premium