SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja ale inna niz wszystkie!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
hejka mam taka sprawe chce zredukowac pare kg tak z 5--7 kg obecnie 70 przy wzroscie 173 cm .wszystkie diety redukcyjne jakie sie pojawiaja opieraja sie na tłuszczu i białku jest to ok dieta dla osób które nie uprawiaja innych sportów ja np gram w noge i tłuszcze za duzo energi mi niedadzą (za wolno energia z nich przedostaje sie do miesni). Wiec postanowilem zrobic tak moje dzienne zapotrzebowanie na kalorie to ok 2300--2400 kalori .normalnie odjołbym 500 kc ale takie odjecie mogloby spowodowac ze na treningu piłkarskim moja praca byla by mniej efektywna . Oprócz nogi chodze na silownie tj 4 razy w tygodniu trening piłkarski i 3 razy siłka do tego rano przed sniadaniem 20 min na rowerku.Dieta moja oscylowała by na poziomie 140g białk =560 kc
30g tłuszczu= 270 kc
370g wegli = 1480 kc w sumie 2310 kalori spadek wagi (deficyt kalori pochodziłby z ilosci ciwczen i ich intensywnosci dla przykładu rowerek rano około 100 kalori
tr piłkarsi około 450 kalori
a siłownia konczona aerobami ok 25 min to deficyt około 400 kalori

wiec dziennie deficyt ( bilans ujemny bylby na poziomie ok 1800 kalori a wiec te niesmierteklne - 500 by bylo)

dieta wygladał by mniej wiecej tak

1 posiłek Duzo białka wegli i troche tłuszczu
40 g pł owsianych
20 g kaszy manny
200g mleka 0,5%
100 g twarogu chudego
10 g oliwy

2 posiłek wegle i białko
70 g chleb zytni
50 g tuńczyk
70 g jabłka

3 posilek wegle i białko
70 g chleb zytni
50 g tuńczyk
70 g jabłka

4 posilek przed treningowy wegle białko tłuszcze
70 g ryzu brązowego
150 g piersi z kurczaka
150 g sórówka albo warzywa mrozone
10 g oliwy

5 posiłek po treningu wegle i białko
30 g rodzynek
50 g twarogu chudego
20g pł owsianych

6 posiłek
warzywa (marchew seler brokuły najczesciej mrozone)

7 posiłek przed snem ok 30 min
50 g twarogu chudego
5 g oliwy

do tego dochodza witaminy jesli chodzi o jakies suple to mam narazie 40 zł (bardzo mało ale coz nie przelewa sie z kasą )mysle na L-karnityna z treca Vip series to jest 90 tabletek pozniej tj po około 3 tygodniach chcialbym zakupic thermal line II z olimpu albo thermo sped Extrem i tu prosze o waszą pomoc co wziąsc na początek ja mysle ze Thermal line II bedzie lepszy na poczatek . Prosze o wasze sugestie i propozycje czy taki cos jest okej czekam na wasze odpowiedzi piszcie ja napewno odpisze pozniej bo teraz ide na mecz :) pOmOcY

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
hej jest tam ktos pomocy napiszcie cos na temat mojej diety ja prosimmmmmmm

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
heh dalej nic :( :( :( panowie i panie pomozcie

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
heh nikt sie nieodezwal szkoda mam nadzieje ze to nieoznacza ino iz moj pomysł jest zły

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 885 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20492
Nieznam się zbytnio wiec nie powiem czy twoja dieta jest dobra czy zła
Mam pytanie do osób, które są w temacie.
Zauważyłem ,że w twojej diecie jest dużo sera białego a ja spotkałem się z opinią ,że nabiał tuczy i nie nadaje się na rzeźbę??
W swojej planowanej redukcji ser będzie dla mnie ważnym źródłem białka. Czy np 2 kg twarogu tygodniowo to nie za dużo??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
he powiem tak to tanie i dobre zródlo białka pelnowartosciowego wiec jest ok 2kg na tydzien ja jadam około 200 g dziennie wiec wychodzi 1400 g tygodniowo mozesz to troszke zmniejszyc ale to juz zalezy od wagi i zapotrzebowania jak niechcesz sera to kup cyc kuraka i tez git a nawet lepiej niz git juz nie mowie o rybach morskich typu makrela łosos ale to duzo grosiwa kosztuje niestety :]

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 885 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20492
Kuraka jem jakies 3x na tydz, makrele wędzoną też jajka prawie codziennie tuńczyki też. Ograniczę trochę serek tak jak piszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3888
do spalenia białka z chudego twarogu organizm pobiera 40% wartosci kalorycznej twarogu, jak niema wegla to pobiera z tluszczów zapasowych (jak jeść aby schudnąć - Michel Montignac)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawiona Dieta. Zobaczcie

Następny temat

Dieta ????

WHEY premium