SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja IF LC ? hmm

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
WItam redukcje planuje zacząć od września ale już teraz warto się wszystkiego dowiedzieć więc tak
Waga: DO września myśle ze będzie koło 100 wzrost ~181 wiek 17lat
Tak więc redukcję chce poprowadzić od września do grudnia (to taki optymalny czas może się wydłużyć jak efekty mnie nie zadowolą) Ale do sedna czytałem ,że dla osób z dość dużym BF dobre na początek jest połączenie IF i Low Carb co wy na to ? później wraz z czasem redukcji dodawanie ww? Drugie pytanie to ,że po redukcji chciał bym przejść odrazu na masówke i czy można tak robić? czy organizm będzie chciał odrazu zalać tłuszczem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Proponuję, żebyś nie zaczynał redukcji od IF. Na początek ciśnij zwykłe LC, nauczysz się kontrolować jadłospis i samego siebie, posiedź na tym ze 2 miechy (lub do pierwszego zastoju) i dopiero przejdź na IF - już bez LC, tylko zwykłą podażą ww i tłuszczy - ewentualnie mieszanką LC w dni nietreningowe, HC w treningowe.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 307
Zdecydowanie jak dopiero zaczynasz nie rzucaj się od razu na IF. Jest to atrakcyjny i wygodny sposób żywienia ale trzeba mieć do niego solidne podstawy i troche poznać swój organizm. Poczytaj sobie o układaniu diety, pojedź tak jak napisal pilkaPN ze dwa, trzy miesiące na LC i wtedy zobacz. Przejście z LC na IF, nawet na redukcji to prawie jak przejście na masówkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
O diecie wiem ;] tylko właśnie zastanawia mnie ten IF jeśli chodzi o post to luz ;] bo nie jeść moge dość długo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 307
Jak nie jesteś zielony w temacie diety i masz jakieś doświadczenie już to próbuj, ale nie łączyłbym IF z LC. Ogólnie na IF jesz sporo węgli bo z czegoś musisz ćwiczyć następnego dnia. Na LC jesteś pozbawiony glikogenu mięśniowego ale jesz dosyć często więc jest co spalać. Poza tym w większości ćwiczysz w strefie aerobowej i ten tłuszcz się spokojnie spala. Łączenie tego z przerywanym postem może doprowadzić do szybkiego przetrenowania/ kontuzji/ spadków mięśni. Sam IF według standardowych założeń działa bez zarzutu, a dodatkowe cięcia jak chcesz zwiększyc deficyt nie są aż tak odczuwalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Bo ogólnie mam dość spory BF i chciałem a czytałem gdzieś tu ,że IF LC to dobre rozwiązanie na początku dla nudzi z dużym BF a im dalej redukcja idzie dokładanie ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 307
Pilnowałeś diety do tej pory? Rozpisałeś sobie, policzyłeś co miałeś policzyć i trzymałeś się tego? Napisałeś że o diecie wiesz ale czy masz doświadczenie? Na papierzy wszystko ładnie wychodzi ale w praktyce nie jest juz takie łatwe, inaczej wszyscy mieliby niski bf i górę mięśni. Jak chcesz zaczynać zdrowe żywienie od połączenia LC z IF to się szybko rozczarujesz i zniechęcisz. Rzucanie się na głęboką wodę nie jest dobrym pomysłem, szczególnie na początku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
aktualnie jestem na masówce żeby wbić trochę mięśni..od września mam zaplanowaną tą redukcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 307
Jak dla mnie to rób normalny IF, nie trzeba dodatkowo kombinować. Będziesz potem chciał eksperymentować to już twoja sprawa, ale po 18 godzinach postu katowanie się LC wydaje się dla mnie nieosiągalne. Jak nie zaczniesz się objadać w czasie okna żywieniowego to efekty bedziesz miał napewno. Jak się chce za dobrze to najczęściej nic nie wychodzi, z własnego doświadczenia ci moge powiedzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Okej a odrazu po redukcji moge wejść na mase czy zaleje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 307
Jak nie zaczniesz nagle jeść 5000 kcal to nie powinno być problemu. Zobaczysz ze ci tłuszczu dużo wchodzi to zawsze można troche obciąć. Tak z ciekawości mase też na IF chcesz robić czy powrót do normalnej diety?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LeanGains-Guide

Następny temat

IF kalkulator kaloryczny

Wiecej