SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
w jakim celu chcesz dołączyć bieganie ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Celtic
podczas robienia masy 3 dni w tygodniu będę ćwiczył na siłowni, dobrym pomysłem jest włączenie 1 dnia biegu godzinnego ? w jakiś dzień wolny od treningu ?


jak wliczysz to w zapotrzebowanie to czemu nie
pewnie chcesz ograniczyc przyrost tkanki tluszczowej i podrecac metabolizm?
moze lepiej 2x w tyg po 30min ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
A może wówczas lepiej interwał np. jakaś tabata 2x po 4 min
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2252
Remik7
Celtic
podczas robienia masy 3 dni w tygodniu będę ćwiczył na siłowni, dobrym pomysłem jest włączenie 1 dnia biegu godzinnego ? w jakiś dzień wolny od treningu ?


jak wliczysz to w zapotrzebowanie to czemu nie
pewnie chcesz ograniczyc przyrost tkanki tluszczowej i podrecac metabolizm?
moze lepiej 2x w tyg po 30min ?


Zgadza się :) Potrzebuję masy jakościowej i przeczytałem gdzieś że taki bieg może w tym pomóc :) Zrobię tak jak mówisz 2x w tyg po 30min


BPL-G
A może wówczas lepiej interwał np. jakaś tabata 2x po 4 min


interwały jakoś średnio u mnie działają, tzn nie daję rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Działać to one działają , w sensie że kondycyjnie nie jesteś w stanie wytrzymać co jest związane z pułapem tlenowym ich intensywnością spokojnie wraz z poprawą wydolności a jest to zdolność motoryczna która szybko się poprawia będziesz w stanie je robić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2252
nie jestem w stanie wytrzymać kondycyjnie i również po za tym mięśnie mnie bolą strasznie po tym.
Jak już się tak pytam to powiedzcie mi jaki mocniejszy spalacz mógł bym stosować jak będę redukował (kwiecień/maj 2018) bo nie chcę po tylu miesiącach odgrzewać tego tematu. Wtedy już zakładam że będę miał trochę więcej masy mięśniowej niż teraz i burn for all który obecnie stosuję to może nie wystarczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
do kwietnia maja może się sporo zmienić, załóż wtedy nowy temat i pytaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dokładnie, w tym choćby Twoje cele treningowe
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z metabolizmem

Następny temat

spalacz BPS DCP 2.0

WHEY premium