SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja, ocena... i co dalej?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2291

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 443
Witam :) Najpierw formalności.
Wiek: 22 lata
Waga: 63 kg(zaczynałam od 80 kg)
Wzrost: 158 cm
Obwód w biuście: 93 cm
Obwód pod biustem: 85 cm
Obwód ramienia: 28,5 cm
Talia w najwęższym miejscu: 79 cm
Obwód nad pępkiem: 83,5 cm
Obwód bioder: 101 cm
Obwód uda: 60 cm
Obwód łydki: 36,5 cm.
W którym miejscu najszybciej tyjesz: Biodra, uda, pośladki.
W którym miejscu najszycbiej chudniesz: Ramiona, brzuch, piersi.
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Co drudzi dzień jestem na siłowni, robię trening całego ciała.
K. piersiowa: pompki+ rozpiętki(3 serie/ 10-15 powtórzeń)
Plecy: wiosłowanie ze sztangą( nachwyt i podchwyt na przemian) + wiosłowanie(chyba tak to się nazywa) hantlami. ( 3s/ 10-15 p)
Brzuch: 2 minuty na ławce skośnej dla rozruszania się, a potem 3 minutowy killer ab workout, czyli crunches i rowerki na zamianę.
Biceps: unoszenie sztangi (3s/10-15p)
Triceps: francuskie z hantlami na leżąco 3s/10-15p)
Barki: To zależy, czasem odpuszczam. Ale najczęściej Robie to co on w 1:20, nie wiem jak to ćwiczenie sie nazywa. Oczywiście z mniejszym ciężarem.
Nogi: przysiady i wykroki ze sztangą. Na koniec lub na poczatek tego wszystkiego 20 minut kardio, czyli rower akurat teraz.

Co lubisz jeść na śniadanie: Przeważnie serek wiejski, owsianka i kromka chleba z jakąś chudą wędliną.
Na obiad: kurczak lub ryba duszona z warzywami, do tego ryż lub kasza.
Przekąska: jabłko lub jakiś owoc, jogurt.
Ograniczenia żywieniowe: nie mam
Stan zdrowia: dobry.
Preferowane formy aktywności: Jak wyżej, siłowe plus kardio.
Wcześniej nie stosowałam żadnych preparatów wspomagających i suplementów.


Moje odchudzanie zaczęło się jakoś w sierpniu zeszłego roku. Narzeczony mnie pożegnał po 4 latach i się bidna załamałam. Była deprecha, nie jadła prawie nic. Weszłam sobie na wagę.... Jakoś po 3 tygodniach, jak się już trochę zebrałam do kupy i nie uwierzyłam... Schudło mi się jakieś 10 kg. Doszłam wtedy do wniosku, że warto iśc za ciosem, bo chciałam schudnąc już od dłuższego czasu, ale z facetem mi było za dobrze. Zaczęłam więc ćwiczyć. Teraz jak na to patrze przez pryzmat czasu- to było troszke nieudolne :) Bo nie wiedziałam co z czym i dlaczego. Później wychodziło co raz lepiej. Ale mimo tego ćwiczenia miałam straszne nawyki żywieniowe- myślenie typowej baby: Jak ćwicze- po treningu nie jem, bo nie po to tyrałam, żeby znowu nadrobic kalorie. W połowie listopada coś mi się uroiło w durnym łbie, że jak jem mniej niż kiedys i żyje, to mogę jeść jeszcze mniej i tez dam rade jakoś. I wtedy powoli, acz konsekwentnie zaczęła się jazda. prawie nic nie jadłam, ćwiczyłam jak porypana, ledwo sie trzymałam na nogach i generalnie- miałam anorektyczny tok myslenia. wtedy miałam już na koncie minus 15 kg. I stało w miejscu. W międzyczasie... Zeszłam sie z facetem, który 'bawi się' w siłownie już jakiś czas. I gdyby on nie zauważył, że coś jest nie halo ze mną i moim jedzeniem, to nie wiem co by było. W każdym razie - od stycznia zaczęłam chodzić na siłownie, jeśc w miarę normalnie i ćwiczyć regularnie i konsekwentnie. I tak do tej pory. Oczywiście bałam sie jak cholera, że jak zaczne znowu jeść( jak to brzmi, o bosz...) to przytyje. Ale okazało się, że przy tym jak ćwiczyłam, po 2 miesiącach na wadze było o 7 kg mniej, poza tym moja sylwetka się troche polepszyła. Boczki trochę zniknęły itp. I tak jest do tej pory.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 443




Znalazłam zdjęcie swojego łaspka z galarety. Zrobione było jakoś w grudniu. No i sobie porównałam z obecnym stanem rzeczy. Wg mnie jest zayebiście :D Ale będzie jeszcze lepiej :D



Poza tym, nie mam głowy i czasu na komponowanie michy. jestem za bardzo rozwalona. Wpadam jem coś, oczywiście nie co popadnie. Ale nie panuje od paru dni nad godzinami posiłku i nad tym co powinnam zjeść ;/ Trening dziesiejszy też o kant chvja rozbić. Nie skończyłam, bo nie miałam siły. Chociaż to co robiłam, to na pełnej pi.dzie. Większe obciążenie dorzuciłam znowu. Niech ktoś mi da kopas w dupas, żebym się wzięła....... :/

Dzisiaj robiłam:
K. piersiowa: pompki+ rozpiętki(3 serie/ 15 powtórzeń)
Brzuch: 2 minuty na ławce skośnej dla rozruszania się, a potem 3 minutowy killer ab workout, czyli crunches i rowerki na zamianę.
Triceps: francuskie z hantlami na leżąco 3s/15p)

15 minut rower.

Także szału ni ma. To nie był mój dzień

Zmieniony przez - agniechaha w dniu 2011-04-21 01:06:43

Zmieniony przez - agniechaha w dniu 2011-04-21 01:07:30

Zmieniony przez - agniechaha w dniu 2011-04-21 01:21:05

Zmieniony przez - agniechaha w dniu 2011-04-21 01:22:10

Zmieniony przez - agniechaha w dniu 2011-04-21 01:22:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 443
Co do mojej diety. Staram sie przestrzegac zasad, mniej więcej wiem o co chodzi w tym wszystkim. Ale pewnie moja dieta i tak pozostawia wiele do życzenia.

Ś1: owsianka, 2 kromki chleba ciemnego z serkiem i chudą wędlimą, kawa z mlekiem.
Ś2: Jogurt, 2 wafle ryżowe i trochę tuńczyka,
trening
Potrningowo: jabłko, owsianka
Obiadokolacja: kurczak za warzywami, do tego trochę ryżu.
No i na noc: ser biały półtłusty z jogurtem naturalnym i szczypiorekiem.

Wstaje dosyc późno(11-12) bo nie pracuje teraz. Ale nie zajadaam jakos bardzo póxno w nocy i nie nażeram się przed samym snem. Nie jem słodycyz, nie używam cukru. To menu to przykładowe z dzisiaj na przykład. Ale staram się robić tak, że im później tym mniej węgli. Duzo foty piję itp.

niestety, innych zdjęc swylwetki nie posiadam, bo nie mam nikogo kto by mi je zrobił tak normalnie, więc będą słit focie sprzed lustra


Plus jedno zdjęcie brzuchola zaraz po treningu, moż też się przyda



Proszę o ocenę i rady co dalej robić, żeby tego nie spieprzyć :)


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-04-18 12:28:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
wrzuć swoje posiłki do http://dzienniki.sfd.pl lub http://dietetyk.sfd.pl 
bo na moje oko to sie głodzisz

i ja nie widze Twoich zdjęć

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2011-04-18 11:41:17

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
heja mi się nie otwierają te zdjęcia

policz jeszcze wartości odżywcze tego co jesz, bo wygląda to puki co dość marnie, ale może wystarczająco duże ilości pochłaniasz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Mysle ze juz sie otwieraja

No i rzeczywiscie , pierw musisz zaczac na prawde jest bo to co teraz konsumujesz to slabiutka dieta
Dosc duzo tluszczu ci zostalo , najprawdopodobniej wiekszosc twich spadkow to miesnie i wszytsko co sie na LBM sklada

Podnies kalorie do 1700, rozklad BWT 30/30/40
i pokaz co wymyslilas

Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-04-18 12:38:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 443
Nie ogarniam tego dziennika. Liczyłam niedawno swoje zapotrzebowanie kaloryczne. Wyszło mi- już po wzięciu pod uwage redukcji- że powinnam spozywac właśnie ok. 1700 kcal dziennie. Spradziłam zapisując co jadłam w dany dzień i mieszcze się w tym przedziale. A trening dobry robie? Czy tez byście mi doradziły jakieś zmiany? zapomniałam dodać, że jak nie mam dnia na siłowni to zawsze na rowerku stacjonarnym lub nor,alnym sobie cisnę, ok 30 min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mozesz inny dziennik jak tenci nei podchodzi bylebysmy ialy tu wypiske co ia jk i ile
a trening
napisze troche jak trenujesz - porob wypiski treningowe, ciezary itd, zobacze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 443







Zrobiłam... jeden dzień, dzisiaj. Pomerdała mi sie jakimś cudem kolejnośc obiadu i drugiego śniadania. Pewnie nędza i czarna rozpacz, aż się boje co powiecie, bo szkoda będzie się dowiedzieć, że przez złe jedzenie zmarnowałam tyle czasu

Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-04-19 13:41:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 443
I znowu ten link nie działa, ja j.bie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 863 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42841
możesz wkleić też bezpośrednio z dysku - klikając [przeglądaj] nad oknem pisania wiadomości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 443
Aha, ale widze, że ktos naprawił już :) dzięki.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ciągle się kontroluję i ruszam a tyję!

Następny temat

redukcja gruszki

WHEY premium