SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja, dieta+ plan treningowy ( ułożone przez dietetyka i trenerkę)- WĄTPLIWOŚCI

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 5159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Warto sie jednak pobawic w ukladanie swojego jadlospisu, taka wiedza jest bardzo przydatna. Powoli i na spokojnie powpisuj sobie zarelko w kalkulator i zobacz co ma jakie wartosci, jak porozkladac wszystko w sposob zbilansowany. Pozniej taka wiedza zostaje i wchodzi w krew - widze po sobie a robie to ledwo kilka miesiecy. Ty najlepiej znasz swoje smaki, jakie masz mozliwosci finansowe i logistyczne. Wszystko wydaje sie skomplikowane na poczatku, ale jest do ogarniecia, szczegolnie z pomoca tego forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1805
jestem po spotkaniu z kolegą z siłowni. zalecił mi aby zastosować na razie: 100g białka, do 1-1,5g/kg tłuszczu i 3g/kg węglowodanów. Eliminacja owoców ( ew. truskawki, maliny, jagody ale raz na jakiś czas. ZERO BANANÓW :( ) + eliminacja NABIAŁU, PSZENICY ( i tak jej nie jem.) akceptowalne: żyto oraz orkisz jeśli chodzi o pieczywo razowe. Śniadanie będące posiłkiem przed treningowym ma być białkowo tłuszczowe na bazie jajek. reszta posiłków ( 4) ma mieć BTW. ma mi gramy rozpisać. Węglowodany mają znaleźć się w kolacji, którą zjem 1-2h przed snem. Akceptowana odzywka w wyjątkowych przypadkach.

czy to ma sens?

trening:
FBW 3x tyg ( AB-AB)
A:
rozgrzewka rower ok 5 min + całe ciało
1. wejście na skrzynię z hantami (po 4 kg) 2x20 ( ma być dodatkową rozgrzewką)
2. przysiady sumo:
5x 20kg, 15x 10kg, 10x17,5kg
3. odwodzenie nóg na maszynie (nie siadając):
20x 30kg, 15x 40kg, 10x 45kg
4. maszyna do przywodzenia nóg ( klęczę na oparciu )
2 serie 30- 5kg ( na posladki)
5. wyciskanie klatki na maszynie siedząc:
20x 10kg, jak nie dam rady to zmniejszam do 5kg
6. barki- unoszenie hantli bokiem
2 serie x20 po 1,5kg ( mimo wszystko ciężkie ćwiczenie)
7. tripceps: wyciskanie francuskie sztangielek leżąc
3 serie x 15- 2,5kg
8. biceps: wyciąg dolny, uginanie ramion- sznur
3 serie x 15- 9kg
9. brzuch spięcia jakie lubię
3 serie x 20
+ cardio 30 min

może być? bo w środę trening B.


Zmieniony przez - daquamarine w dniu 2017-05-29 17:34:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627067
Dieta, jak dieta. Co do zasady może mieć sens - wbiłaś do kalkulatora i zobaczyłaś ile wychodzi kcal/dzień? Jeszce nikt nie umarł od eliminacji nabiału czy glutenu. Pytanie tylko czemu mają służyć te restrykcje? Plan - taki sobie z wielostawów tylko przysiady. Ale jak najbardziej będzie działać jak będzie robione:) Czy jest to najefektywniejszy system jedzeniowo- treningowy? Tego nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Orkisz to pszenica. Zamiast maszyny na odw/przywodzenie lepiej guma i chodzimy. Nie ma cwiczen na plecy. Wyciskanie klaty sztanga albo hantle a nie maszyna. Ile tego kardio ma byc przepraszam? Brak wegli przed treningiem moze rzutowac na trening.



Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 29/05/2017 18:06:47

Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 29/05/2017 18:08:21

Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 29/05/2017 18:09:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1805
zapomniałam dodać, że było ściąganie drążka wyciągu górnego 2x20 20kg.

cardio na rowerze z pulsometrem wg tętna. - za mało?

owszem orkisz to pszenica ale trochę lepsza i się lepiej czuję jak od roku pszenicy nie jadam. ale co z owocami i nabiałem?

myślę, że w treningu B będę mieć martwy ciąg, wiosłowanie, napiszę jak mi go przygotuje.

oczyścicie wszelkie sugestie mile widziane i wezmę je podczas układania diety.



Zmieniony przez - daquamarine w dniu 2017-05-29 18:28:54

Zmieniony przez - daquamarine w dniu 2017-05-29 18:32:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zajechany metabolizm

Wiecej