SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

reduckja tluszczu czy pierw masa ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8193
witam

przez pol roku nie cwiczylem i sie zapadlem troche :( Kilogramy spadly i pojawil sie tluszcz na brzuchu. Teraz chce do konca lipca zrobic ten trening [https://www.sfd.pl/temat34684-strona1/] by choc troche zdobyc masy. Po tych chcialbym zrobic redukcje tluszczu (najlepiej by byl to podobny cykl kompromisow) tak by zrzucic niepotrzebny tluszcz. A od wrzesnia ostro sie juz zabieram za trening masowy, bede mial wtedy prace co sie rowna wiecej pieniedzy i wiecej mozliwosci :)Od lutego 2007 zamierzem zrobic ten trening https://www.sfd.pl/temat246764/ 

I tu pytanie, czy to jest dobry pomysl czy pierw zrzucic tluszcz i zaczac nabierac mase? Mam 173 cm i 60-61 kg obecnie, 16-20 %BF (wedlug kalkulatora ) Kosci mam chude i zawsze bylem chudzielcem (to pewnie tez dlatego, ze non stop kopalem gale). No ale niestety oposcilem sie przez te pol roku, jadlem byle jak i byle co i sie pojawilo za duzo tego tluszczu:( Ale sie obawiam, ze jak zaczne zrzucac tluszcz to wogule nic juz ze mnie nie zostanie :P

tak wiec bardzo prosze o porade czy redukcja czy tak jak wczesniej napisalem. Moze ktos mial kiedys podobny problem i mi poradzi ! :)

pozdrawaim!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3463
imo, powinieneś i tak próbować przybrać na masie. Stracisz trochę tłuszczu, a zyskasz na mięśniach, za jakieś pół roku lub więcej jedź na redukcji.

Zacznij dobrze, potem będzie Ci łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8193
dziekuje za odpowiedz :) pierw jak pisalem bede jechal tym wakacyjnym planem a od wrzesnia to ostro juz na mase.

z moich obliczen wyszlo, ze przy 60 kg i wspolczyniku aktywnosci 1,2 powienienem oraz przy dodatniu 500kcal moje zapotrzebowanie na kalorie wyniesie 2230, co daje tylko 3,7g/kg wegli, czy to nie za malo ? (bialko 1,5g/kg a tluszcze liczylem 1,8g/kg)

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5742
Masa, masa, masa a w nastepne wakacje nie w te redukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Sprubuj diete na lekko dodatnim bilansie 100kcal +hst.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8193
pokombinuje

zraz rozpisze dietke i dam do oceny:) Dziekuje za naprowadzenie!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szerokosc pasa

Następny temat

Uwaga - nadmiar skóry - zapraszam do czytania

WHEY premium