SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

recepta na metanabol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co jest wypisane na recepcie ?? co lekarz wypisuje w recepcie na metanabol?? no bo jestem ciekawy jak wyglada ta recepta....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 536
NUNAS!!!! nie wiem ale musisz byc jeszcze łepkiem, jezeli myślisz że kopsniesz ojcu parę recept i Ci to wyjdzie na dobre.Ciesz sie synku ze masz ojca lekarza jak masz zamiar trenować to przyda ći sie taki TATUŚ więc w nic go nie wkopuj.

colemane

colemane

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hej no goscie co sie dzieje?? nikt z was nie byl nigdy u lekaza po mete???a moze wiecie chociaz jak jest z B12?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Lekarz wypisuje na recepcie nazwe handlowa preparatu, dawke, kod uslugi, date, stawia pieczatke i daje podpis. Dawniej musial jeszcze recznie napisac imie i nazwisko chorego, adres, wiek, % odplatnosci za lek, oraz numer platnika - obecnie to wszystko jest drukowane (+ twoj wlasny pesel) juz w momencie kiedy rejestrujesz sie do lekarza - osoba rejestrujaca wklada taki niepelny blankiecik do twojej "teczki" ktora nastepnie wedruje do lekarza do ktorego sie zarejestrowales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to powiedzmy ze mam recepte i pieczatke no i podpis ... jaka jest ta nazwa handlowa metanabolu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Metanabol jest wlasnie nazwa handlowa Metandienonu.

A co do podrabiania recept - to jezeli masz taki zamiar - to szczerze odradzam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Posłuchaj kolegów bo jak pojdziesz z lewa recepta to ta metka moze zaszkodzic Ci nie tylko na watrobe ale tez narobic w papierach i wyjsc bardzo drogo .

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko spoko to nie ma byc lewa recepta moj stary jest lekarzem a ja mam kumpli co chetnie kupia recepte tylko niewiem jak im to wypisac...dlatego pytam was jak sie to wypisuje???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
tylko ze stary potem bedzie musiał sie tłumaczyc komu co i poco przypisał jak za duzo sprzedasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1821 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7849
jak twój stary jest lekarzem to mu powiedz żeby wypisał ta recepte i już..
a ty jeszcze chcesz dodatkowo wchodzić w konflikt z prawem i sprzedawać kradzione od ojca recepty, bo chyba tak chciałeś zrobić..

Aaaa co sie bede podpisywał...

--------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
nunas - daruj sobie. Na recepcie masz kod paskowy - i tego nie podrobisz. A pozatym nie wiem, czy wiesz, ale regionalna kasa chorych, rozlicza co jakis czas lekarzy (zrealizowane w aptece recepty wedruja dalej wlasnie do nich) - i jezeli jakis lekarz przepisuje np. podejzanie duzo preparatow anabolicznych to ZONK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Wkopiesz starego po uszy.

666

Burneika Sports Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metka

Następny temat

Prosze o rade (GOCHAN)

WHEY premium