SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

recenzja sprzetu

temat działu:

Recenzje sprzętu Marbo Sport

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40


Witam jestem posiadaczem sprzetu marbo z seri home. Moze zaczne od tego , iz czekalem na sprzet ok. 2 tyg. firma DHL sie nie popisala mozna jajko zniesc za ten czas! Sprzet przyszedl solidnie zapakowany chyba z 30 min zajelo mi odfoliowanie wszystkiego chce przy okazji dodac ze przy tym calym zamieszaniu albo nie znalazlem albo nie zostalo mi dostarczone co jest bardzoprawdopodobne gdyz szukal 3 x zaslepki sztuk 2 do lawki ale mniejsza o wiekszosc. I to na tyle niemilych wrazen. Teraz przejde do pozytywow. Sprzet jak najbardziej profesjonalny jezeli chodzi o warunki domowe. Bardzo solidny i godny polecenia jak na taka cene. gryf prosty 180cm MW-G180 bardzo lolidny , ciezki, lany spokojnie wytrzyma 180 kg - po co wiecej? lawka dwustronnie regulowana MH-L014 wyciskajac pod skosem mozna czuc lekkie wrazenie ze sie giba ale spokojnie wytrzyma co ma wytrzymac mozna jescze na niej zatanczyc, elegancko obita bez zastrzezen. modlitewnik do ławek Home MH-A001 jak najbardziej w porzadku nie sadzilem ze bedzie taki szeroki na fotkach wyglada zupelnie inaczej polecam. prasa do ćwiczenia nóg do ławek Home MH-A002 jak na domowe warunki ok choc zamiast gabki ktora mysle z czasem sie zuzyje wole obicie z materialu a to dostaniemy w serii pro. no i na koniec stojaki Łączone stojaki pod sztangę MH-S003 lekko sie kiwaja ale jeszce raz podkresla to przeciez sprzet typowo domowy i na takie warunki w zupelnosci wystarcza klade sie na laweczke z pelnym zaufaniem nie bojac sie ze bede mial pare kilo na glowie. TAK WIEC WSZYSTKICH MAJACYCH ZAMIAR ROBIC ZAKUPY W MARBO GORACO POLECAM SWIETNA CENA I SOLIDNIE WYKONANY SPRZET. NA KONIEC KILKA FOTEK
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40


:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40


:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40


:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40


:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja recenzja mini domowa siłownia

Następny temat

Recenzja ławki, modlitewnika, gryfów i talerzy.

WHEY premium