SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

recenzja ms-S001, MH-L008 zestaw gryfow i obciazen

temat działu:

Recenzje sprzętu Marbo Sport

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2457
Witam to moja recenzyja

Po pewnych problemach z wysylka przyszla paka, na 2 tury (jak zadzwonilem okazalo sie ze blad i cos tam ) najpierw czesc, a za 2 dni doszla reszta i tak jak inni pisali bylo mega zapakowane okrecone tasma i folia babelkowa masakra, godzina rozpakowywania
ale przy okazji czyms mocno walilo chyba ta tasma wrecz okrutnie na caly pokoj roznosil sie smrod :D








jedyne z czego jestem niezadowolony w zwiazku z tym calym pakowaniem to ostatni ciezarek z zestawu, byl chyba zapomnianym okazem i dokleiliscie go na ostatnia chwile co poskutkowalo czyms takim




kazdy inny byl owiniety folia babelkowa, a ten poprostu oklejony smierdzaca tasma i zostalo takie cudo


a teraz sam sprzet - lawka bardzo fajna, miekkie siedzonko, regulowana w tych plaszczyznach co chcialem i pod fajnymi kątami, nie ma opcji typu "za malo pionowo" oparcie, dobra szerokosc, jedyna wada to nozka do zatrzymywania oparcia w danej pozycji czyli na jakims tam stopniu nie trafia rowno trzeba "nacelowac" ;)

stojaki - no to jest najlepsze z calego zestawu, ale tez mozna sie bylo tego spodziewac, bo wybralem serie stojakow semi pro i odrazu widac solidne, stabilne, dobra wysokosc do nich brak zastrzezen sa super

gryfy i obciazenia
ciezarki sa git nie ma co sie rozpisywac nie wazylem ich, dziury sie przydaja przy przenoszeniu, gdyby nie to pakowanie wszystko byloby ok ;)

gryf dlugi - bez sensu zrobiliscie te naciecia, kratkownica czy jak to sie tam nazywa - miejsce na ktorym reka ma sie nie slizgac, jest za daleko od srodka ale rowniez za blisko zeby trzymac reke na gladkim, generalnie wychodzi 99% sytuacji w ktorej trzymasz polowa dloni na kratkownicy polowa dloni na gladkim





i teraz gratis ktory dostalem czyli super zaczepy do gryfu zakrecane - to jest najgorsze z calego zestawu na szczescie daliscie tez te tansze na sprezynce bo te nie dzialaja a sprezynowe sa poprostu wystarczajace

po docisnieciu do obciazenia nie da sie ich dokrecic bo nie miesci sie ten wichajster do zaciskania pokazalem to na zdjeciu




skupilem sie raczej na wadach bo latwiej jest je wymienic :)
jest ich kilka ogolnie 4+ to moja ocena za sprzet pol oceny
odejmuje za ten gryf bo reszta to pie.rdoly zmience to a bedzie cacy
pozdrawiam




Zmieniony przez - HHPL w dniu 2010-11-03 11:39:16
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
Nie wiem czy wolno tu pisać najwyzej ktos usunie, ale rozwieje Twoja najwieksza wade w tych zaciskach do gryfu.

Wykrec "wichajster" i wkrec lekko obrocony przeciez to jest gwint i mozesz go ustawic tak ze to zaco trzymasz zeby zakrecic będzie rownolegle do obciazenia

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2457
chyba nie do konca Cie zrozumialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
Hm z tego co ja Cie zrozumiałem to gdy całkowicie to na gryfie zakrecisz to koncowka tego malego drazka zahacza o obciazenie tak?

Wiec wykręć to całkowicie i lekko obróc wokol osi i teraz wkrec , tak se wyregulujesz ze gdy zakrecisz calkowicie na gryfie to ten drazek bedzie nie prostopadle (jak teraz gdy zahacza o obciazenie) a rownolegle do obciazenia

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2457
dalej nie kumam ;)

co to znaczy wykrec calkowicie i obroc wokol osi

wihajster ma gwint wiec jak go wykrece to nie wazne jakbym go wkrecal i tak przeciez wkreca sie w ten sam gwint i zawsze ustawia sie identycznie, dokladnie tak, ze przy maksymalnym skreceniu na sztandze ustawia sie prostopadle do obciazen a wtedy obciazenia gibaja sie jak pie... rezus ;]


gdyby zaciski byly pol centa z tej strony szersze problemu by nie bylo ;]
np zobacz tutaj sa dwa razy grubsze i pewnie sie sprawdzaja

http://www.zenga.pl/galerie/s/sztanga-olimpijska-z-zac_106.jpg

albo tu tez dobrze widac ze szersze robia http://www.materace-sportowe.pl/image/materace/20070509_08.png

Zmieniony przez - HHPL w dniu 2010-11-19 00:53:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
On sie wkreca w ten sam gwint , ale ten drazek zmieni swoje polozenie

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
nakrecilem filmik telefonem ale ciezko trzymac tel pomiedzy kolanami i to krecic:D a znalazłem taki w domu i gwarantuje ze zmieni sie polozenie tego wałeczka jak wykrecisz obrocisz o polowe i wkrecisz znowu


miala byc edycja

Zmieniony przez - macio09 w dniu 2010-11-19 01:37:39

Zmieniony przez - macio09 w dniu 2010-11-19 01:37:59

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2457
nie wiem jakim cudem moze zmienic to polozenie ;)

to nie jest sloik po ogorkach ze ma trzy momenty zaskoczenia gwintu
wkreca sie zawsze tak samo i tyle

jeszcze jakby gwint byl wycelowany tak ze po zacisnieciu na maksa uchwyt jest rownolegly do obciazen to by przeszlo ale jest tak ulozony ze zatrzymuje sie prostopadle nie wiem co Ty wymyslasz ;]

edit:

moze masz innej firmy nie od nich moze z innego tloczenia tutaj gwint jest pojedynczy i jest tylko jeden sposob na wkrecenie wihajstra ;)

Zmieniony przez - HHPL w dniu 2010-11-19 01:46:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
to niewiem umnie tak idzie zrobic bez problemu

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Recenzja ławki dwustronnie regulowanej MS-L001

Następny temat

Recenzja :http://www.marbo-sport.pl/marbo-semi-pro-lawka-regulowana-ze-stojakami-l006

WHEY premium