SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ratunku! czy ktos moze mi pomoc?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13912
"nie rozumiem, dlaczego nie moge stosowac tej diety?" IMO brak wegli w diecie obciaza orgaznizm. . . a jak mowisz aktualnie przytylas mimo ze sie dobrze odzywiasz itd. wiec w skrócie jestes aktualnie bardziej podatna na efekt jojo ktory moze wystapic po tej diecie .. . no oczywsicie dieta wyglada na skuteczna .. i pewnie dziala. . ale trzeba teraz myslec co bedzie jak juz ja skonczymy
"o jajka itd to ja nie jem tak jak tam napisalam" jajka sa ogolnie zdrowe nawet bardzo ale nie przed treningiem ... kiedys pudzian zjadl jajka przed zawodami byla konkurencja z ciagnieciem pociagu .. oczywscie pudzian wygral ale pozniej strzelilo belta na tory

"Czy mozecie mi w takim razie powiedziec co mam zrobic bo robie sie coraz bardziej zrezygnowana:("
stosuj zdrowa dobrze zbilansowaną diete

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 335
dziekuje Wam bardzo. Czyli co, powinnam jesc w miare normalnie- tyle ile pisza, ze potrzebuje czyli około 2200 kcal? Od bardzo dawna tak nie jadlam i mam nadzieje ze to nie sprawi, z juz w zadne podnie sie nie zmieszcze. I tak moja szafa jest poczekalnią...:)Ile to powinno trwac? Jesli chodzi o jajka to rzeczywiscie w swietle tych informacji przyznaje ze nie sa dobrym pomyslem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
dieta to powinien być normalny sposób żywienia, a nie deska ratunku lub środek odchudzający. więc trzymaj jak najdłuzej
tycia się nie bój, zawsze można obciąć kcal. ogólnie im więcej jesz, tym więcej spalasz.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 862 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13850
j/w i pamietaj aby oprzec sie tylko na naturalnych, nieprzetworzonych produktach a bedzie dobrze

----Ręce które leczą----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
lara , apetyczne piersi :*

Zmieniony przez - outsidee w dniu 2006-03-23 23:03:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13912
"Ile to powinno trwac?" jak waga bedzie stala w miejscu to powoli ucinaj kcl ale powoli stopniowo . . pamietaj ze w orgazmie zadne zmiany nie zachodzą szybko. . . a jak waga bedzie rosła to poczekaj jeszcze troche i powinna stanac w miejscu a jak bedzie rosła [nie powinna] to poczekaj jeszcze troche i dopiero kcl ucinasz. . .

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 862 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13850
Ktore te duze czy male???

----Ręce które leczą----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 862 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13850
Racjonalnie jest sie wazyc nie czesciej niz raz na tydzien. Ja bym przed pierwszymi zmianami czekal przynajmniej 2 tygodnie, a pozniej mozna nawet z tygodnia na tydzien wprowadzac korekty

----Ręce które leczą----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966
no to jedziemy z tym koksem.

1. śniadanie!!! jeśli aeroby to naczczo, ale jeśli trening siłowy to porządne, węglowodanowe i trening ok.1,5 - 2h potem. najlepsze bo sprawdzone przez tysiące ćwiczących to płatki owsiane na wodzie plus owoce i jakieś źródło białka,biały chudy,białka jaj, odżywka co kto lubi

2.śniadanie!!! jeśli dopiero po aerobach, to jest kilka opcji. albo owoc/carbo zaraz po,ale tu raczej nie bo redukcja, albo antykatabolik szybko czyli bcaa/hmb/glutamina/wpi itp. a potem porządny posiłek,patrz wyżej

3.zalecałabym dodanie treningu siłowego - nieporównywalnie lepszy efekt niz same aeroby, jakość ciała w ogóle bez porównania,przy okazji znika celulitis, fałdy i inne niedoskonałości. a tłuszcz spala się dużo szybciej,bo organizm zużywa energię na budowę i utrzymanie mięśni. waga oczywiście nie spada wtedy.

4.posiłki w liczbie 4-5. żeby metabolizm dał czadu musisz jeść co 2,5 godz. i odpowiednią ilość kalorii, w żadnym wypadku nie 1000. oblicz sobie zapotrzebowanie, wzorów tu pełno,kontroluj %bf - wage w ogóle możesz olać;) kolacja 2 godz przed snem,bez węgli.

5.suple. jeśli możesz sobie na to pozwolić zakup odżywkę białkową i pij przed snem i wtedy kiedy brakuje białka w posiłku. jak już zejdziesz w miare nisko z bf dodaj antykatabolik,ale to na doszlifowanie już.

i na koniec jeszcze raz powiem,że trening siłowy nawet bez aerobów poprawia sylwetkę w sposób nieporównywalny z innymi metodami. ja osobiście włączyłam aeroby dopiero niedawno,bo ich nigdy nie lubilam i nudzily mnie okropnie, efekt ze zdj.osiągnełam tylko SIŁOWYM i DIETĄ.

ciekawostka:) różnica w wadze między fot.1 a 2. wynosiła 3kg

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 335
no dobrze:) dziekuje Wam wszystkim za sugestie, ale pamietajcie, ze nie rozumiem wiekszosci terminow, jakimi operujecie:) bcaa/hmb/glutamina/wpi -poprosze o wytłumaczenie tego na poczatek bo nie rozumiem ani jednego ( mimo ze spedzilam na tym forum dobrych pare godzin przed napisaniem) a, no i co to jest bf. ogolnie rzecz biorac nie mam wagi- wiec sie nie waze. moim miernikiem postepow sa s[odnie ktore nosilam wazac 48 kilo ( 8 kilo mniej niz teraz- ledwo wciskam je na tylek, chociaz moj przyrost wagi to nie tylko samo sadlo). wiec pytam jeszcze raz- czy moge od jutra czy pojutrze czy powiedzmy za tydzien stosowac ta diete co napisalam w tym watku do poprawienia? wszystko staralam sie dokladnie obliczyc (oczywiscie stosujac sie tez do sugestii colkilla). dodalam tez 6 weidera i trening dj wallis do treningu codziennego (dj wallis 2 razy w tygodniu). czy teraz bedzie dobrze?
ps: dziekuje Wam wszystekim za odpowiedzi- nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy, ze nikt mi nie napisal, ze nie ma juz dla mnie nadziei:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olej lniany olejowi lnianemu nie równy

Następny temat

Dieta redukcyjna - do oceny

Wiecej