SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ramiona

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ktos zna jakies proste cwiczenia na ladne ramiona?Szukalam na necie ale pojawiaja sie tam glownie informacje dla facetow :(, co zrobic zeby byly ladnie "wyrzezbione"?
Czy ciezarki 0,5 sa w sam raz czy za duze?
Sorx za zielonowatosc, ale kazdy jakos tam zaczyna)

pozdrowionka:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
nie ma osobnych ćwiczeń dla kobiet i mężczyzn,dobierz tylko obciążenie do swoich możliwości,a 0,5kg to chyba trochę za mało.

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy w takim razie 1kg starczy?nie urwie mi reki?
im dluzej przegladam forum tym bardziej mnie zaskakuje ile trzeba wiedziec zeby dobrze cwiczyc, szkoda, ze nie przepadam za klubami, tak bym sobie trenera/erke zafundowala...

pozdrowionka:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4438 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20875
powinnas wybrać taki ciezar z jakim jestes w stanie poprawnie wykonac kazde powtórzenie w serii , czyli metoda prób i błedów tylko tak mozesz dobrac własciwy cieżar

---------------------------------
"It is simply not logical to try to lose weight without taking thermogenic supplements."

<...be nobody's darling- be an outcast...>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3576 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29005
melkoriada: wyslij mi swoje si wi

...House music...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4438 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20875


---------------------------------
"It is simply not logical to try to lose weight without taking thermogenic supplements."

<...be nobody's darling- be an outcast...>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam 167 wzrostu i cwicze od 1,5 mc na steperze ale mi sie nudzi, wiec pomyslalam ze w tym czasie mozna pocwiczyc moze raczki ?a jak widze to mnie to wszystko wciaga i juz mam chec kupic sobie jakis orbiter, 2 lata temu rozwalilam sobie steper wiec moze cos porzadniejszego wypadaloby kupic

pozdrowionka:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Np. hantelki.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy może sie tak dziac ....

Następny temat

dieta redukcyjna co do czasu ;)

WHEY premium