SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

radykalne odchudzanie..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1063
podobny post zamiescilem w dziale suplementacja ale ten bedzie dotyczyl "wspomagaczy".mam problem-proobowalem juz wielu diet,trenowalem,chodzilem na silownie,plywalem,biegalem i gubilem max.5kg,a potem waga"stawala" i przez dluzszy czas nie moglem jej ruszyc.postanowilem uzyc bardziej radykalnego sposobu-zamierzam nic nie jesc a tylko pic jak najwieksze ilosci plynow, przy roownoczesnym jezdzeniu na rowerze(po kilka godzin dziennie...) chcialbym sie dowiedziec jakie uzupelniacze-moze na bazie efedryny ale nie tylko sa najlepsze? moge polaczyc kilka gdyz raczej nie mam problemow finansowych.licze na rzetelne odpowiedzi.

emelen in tha city

-=[!!!eMeLeN iN THa CiTy!!!]=-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
ja jestem sceptycznie nastawiony do wszelakich red bulli, efedryn itp. dopalaczy. To jest zylowanie swojego organizmu poza jego fizjologiczne mozliwosci, jego kosztem. Jesli malo jesz, inrtensywnie cwiczysz i jeszcze sie dopalasz, to napewno nie wplywa to dodatnio na zdrowie. Czy ladny wyglad jest az tak wazny, zeby siegac po chemie? Moze jednak troche zdrowego, rozlozonego na dluzszy czas planu treningowego. Wiadomo ze na efekty trzeba jednak troche popracowac. Nie ma sie co niecierpliwic

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
Nie radze nic nie jesc, chyba ze bardzo chcesz stracic miesnie. Organizm musi odbudowywac na biezaco zuzywajace sie elementy - bialka strukturalne i enzymy. Czyli musisz mu dostarczyc bialka. Zeby intensywnie jezdzic na rowerze nie wystarczy sam tluszcz, trzeba tez troche weglowodanow. Czyli musisz je jesc. Chocby po to zeby twoj mozg mial jak funkcjonowac i zeby organizm nie zuzywal wlasnych bialek w celach energetycznych ( choc bialka zuzywane sa dopiero gdy nie ma innych substancji, najpierw jest spalana tkanka zapasowa - tluszczyk ). Duzy wysliek i brak pozywienia jeszcze nikomu nie wyszedl na zdrowie. Widziales zapewne zdjecia wiezniow z obozow pracy wiec wiesz o czym mowie. Chyba nie chcesz tak wygladac

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1063
ok ok-nie o to mi zupelnie chodzi...;)) dzis mija 5 dzien glodoowki-niepelnej-na obiad zjadam fileta z kurczaka bez dodatkow i to jest cale pozywienie na dzien-jutro zamiezram pol kilo bobu..;) dzieki za rade...co jeszcze moge jesc?

emelen in tha city

-=[!!!eMeLeN iN THa CiTy!!!]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
Nie radze jest tylko np. bobu. To jest bialko roslinne, ktore jest niepelnowartosciowe tzn. nie zawiera wszystkich aminokwasow. Trzeba je uzupelnic jakims bialkiem zwierzecym, lub innym roslinnym, ktore zawiera te brakujace aminokwasy. Pamietaj ze nawet gdy zjesz tone bialka, ktore nie zawiera jednego aminokwasu, ktorego twoj organizm nie jest w stanie sam wytworzyc, to wartosc takiego bialka jest zerowa. Po prostu organizm go nie wykorzysta. Zauwaz ze odzywki dla kulturystow sa robione z np. bialka ziemniaka, ale polaczonego z bialkiem serwatki

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Emelen,

To co robisz nie ma najmiejszego sensu. Glodowka - drastyczne obnizenie przemiany materii, rozpad bialek ustrojowych, odwodnienie - ogolnie za***isty katabolizm.
tracisz na wadz, ale jakim kosztem ? Po glodowce zyskasz z powrotem wszystko + tluszcz.

Macciej - jest tylko jedna firma, HiTech, robiaca odzywki bialowe z dodatkiem bialaka ziemiaka - ale to zwykle nabijanie kilientow w konia. Bialko ziemniaka ??? co to za wymysl - w kazdym razie nie dla kulturystow

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
Tak jest Emelen sluchaj sie go. Wiem z wlasnego doswiadczenia, bo nie raz zbijalem 4-5 kg przed zawodami - czlowiek wtedy nie ma za duzo energii, szybkosci i sily. Jedynym pocieszeniem bylo to ze w judo wlasciwie wszyscy zbijaja wage i jakos daje sie walczyc

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
swoja droga to rzeczywiscie gdzie w ziemniaku jest bialko. Przeciez to prawie czysta skrobia. Zeby wydobyc 1 kg bialka to trzeba by chyba przerobic z tone ziemniakow. Ale ja nie znam sie na odzywkach, nigdy zadnej nie stosowalem. Po prostu kiedys zobaczylem to gdzies w jakiejs ulotce czy stronie www

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moja propozycja jest taka. Przedewszystkim, zamiast jeżdzenia na rowerze zacznij biegać.
Ja mając 15 lat ważyłem 87 kg a z rowera praktycznie nie schodziłem.Byłem bardzo upaśnięty.
Ale w końcu postanowiłem coś z tym zrobić. Zacząłem biegać ok 15min. każdego dnia.Podczas biegania ubierałem się w dresy, tak abym się jak najbardziej pocił. Tempo biegu jest nieważne.Może to być powolny bieg , ważne aby było conajmniej 15min. bez przerwy.Co do jedzenia staraj się jeść jak najmniej.Im mniej tym lepiej.Jedz tylko tyle abyś nie zemdlał.3-4 miesiące takiej głodówki nie jest w stanie zaszkodzić twojemu mózgowi ani organizmowi.Jedz chudziutkie twarożki , serki , nie smaruj chleba masłem , nie słodź herbaty.Ja przez dwa i pół miesiąca schudłem 14kg. Nigdy przedtem się nie odchudzałem.Z pasa zeszło mi z 94 do 82cm. Później bardzo szybko przybierałem masę mięśniową bez tłuszczu.Teraz aby urzymać stosunkowo szczupłą sylwetkę wystarczy że pobiegam ok 2-3 miesiące w roku bez ograniczeń w jedzeniu. Nie mam najmniejszych problemów z kontrolowaniem wagi.Ważna jest twoja masa i stan zdrowia.Ale jeśli piszesz że jeździsz na rowerze to myśle że poradzisz sobie z biganiem.Jeśli zastosujesz do tego mieszanke z efedryny+aspiryny+czegoś tam smalec będzie kapał z ciebie litrami:) , gwarantuję.

Pozdrawiam i życzę sukcesów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
ja bym radzil biegac co najmniej 30-40 minut, bo dopiero wtedy energia jest czerpana glownie z tluszczu, wczesniej glownym paliwem sa weglowodany

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1063
czy efedryna jest bezpieczna? poczytalem troche o tym i wszedzie jest napisane ze to pochodna amfetaminy-a chcialbym aby moje testy narkotykowe wciaz jak do tej pory byly czyste.;) gdzie ja moge kupic? co do biegania-juz zaczalem wieczorem oproocz roweru-ogoolnie czooje sie lekko padniety ale cooz-cel uswieca srodki.;)
pozdrawiam:eMeLeN

emelen in tha city

-=[!!!eMeLeN iN THa CiTy!!!]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
jedzenie tu nic nie zmieni jak nie bedzies zjadl to i sobie mozesz zrobic krzwde i tak bedzie ciebie kusilo zeby zjesc ale jak dostaniesz ataku jedzenia to sam zobaczys co sie stanie pozdrawiam

ajak proste czaisz

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol

Następny temat

winstrol ?

Wiecej