SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rady, rady i jeszcze raz rady

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 384 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3628
witam serdecznie, mam sporo pytan do Was. za tydzien zamierzam wbic sie na IF, ulozylem diete i chcialbym zebyscie odpowiedzieli mi na kilka pytan:

1. robie redukcje przy wadze 93kg, 2800 kcal nie bedzie za malo?
2. co sadzicie o mojej kulawej diecie? co dodac, co czym zastapic, co wywalic
3. bede bral bcaa, po treningu 10g bedzie okej?
4. czy nie mam za dlugiej przerwy pomiedzy posilkami?
5. jaki trening najlepszy?

jesli ktos odpowie mi na moje pytania bede baaaardzo wdzieczny.

inne info: waga 93, wzrost 180, staz 1.5 roku, nie mierzylem wynikow silowych.




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Przecież nie musisz określać twarogu do spożycia w ciągu dnia. Jednego dnia zjesz jaja, drób, ryby, innego wieprzowine, nabiał, podroby.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3276
Na takiej diecie po 2 dniach będziesz miał dość. Gdzie owoce? Gdzie warzywa? Brak podstawowych witamin. Kiedy chcesz robić trening? BCAA nie będzie konieczne. Jeśli będziesz miał okno 8-godzinne, to posiłki w tych godzinach mogą być. Częstotliwość posiłków na IFie nie ma znaczenia, bylebyś mieścił się w oknie i swoich makroskładnikach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 384 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3628
rzeczywiscie, dodam owoce i warzywa, witaminy w tabsie. trening chce robic tak o 10-11 na czczo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3276
Nie musisz od razu po treningu jeść w takim razie. Możesz poczekać. Jeśli Ci odpowiada 8-godzinne okno, to wydaje się być w porządku. Wstaw zdjęcie, żeby można było bardziej można było ocenić Twoje zapotrzebowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 384 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3628
chcialem robic o 11 tak, brac bcaa na koniec tre, wracac do domu i jesc. nie wiem czy mi odpowiada, to bedzie pierwszy raz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3276
Musisz sprawdzić na sobie, jednym odpowiada 16/8, drugim 20/4.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 384 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3628
nie za dluga przerwa 6.5h pomiedzy ostatnimi posilkami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Opierając diete na nabiale cięzko będzie cokolwiek zredukować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 959 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30689
Hubert81
Opierając diete na nabiale cięzko będzie cokolwiek zredukować.


uu a mógłbyś to jakoś rozwinąć, lub podesłać jakieś opracowania poruszające ten temat, bym był wdzięczny bardzo.

„Nie rodzimy się zwycięzcami ani przegranymi; rodzimy się, żeby dokonywać wyborów.”

http://www.sfd.pl/DjMichol_/_Redukcja__Przeciwności_uczą_pokory_-t920245.html

http://www.sfd.pl/LeanGains_Guide-t948212.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 384 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3628
dokladnie, moglbys to jakos rozwinac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
1,1 kg Nabiału dziennie :D ? skąd ten pomysł ? Nabiał nie jest dobrym zródłem białka niestety;/

a informacje odnośnie dlaczego nabiał nie jest chętnie postrzegany w czasie redukcji i ogólnie w diecie codziennej znajdzie na forum :) pozdro !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna na IF

Następny temat

DT, endomorfik, rekompozycja

Wiecej