SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

różne systemy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema.
Chciałem poznać waszą opinie na temat różnych systemów typu combat. Czym się charakteryzują, różnią, czy są leprze i gorsze itp.
Jak dużo jkest takich systemów? Jak wygląda trening (czy są sparingi, czy raczej na technike kontrtechnika)? Czy jest broń- jaka? Ile czasu trwa szkolenie ?
Ogólnie chciałbym zapoznać się z tym tematem. Niech każdy napisze cokolwiek co wie na temat któregoś z systemów. Za wszystkie odpowiedzi dzieki.

Hasta la Vista
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
Chodzilo tutaj o szntaz bronia, na odleglosc np nie wyciagniesz portfela z kieszeni. A co do poslugiwania sie bronia to calkowicie sie z Toba zgadzam.

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
Na KM cwiczymy obrony przed roznegro rodzaju bronia (noz, palka, pistolet, karabin, lancuch). Mamy tez sparingi w rekawicach.

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy mógłbyś przybliżyć zagadnienie sparingów (co wolno, jak to zwykle wygląda). A i -obrona przed karabinem?- co masz na myśli
dzięki pozdrawiam

Hasta la Vista
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
Sparingi maja charakter bardziej kickboxerski. A co do karabinu, to mielismy juz kilka treningow (tak dla urozmaicenia) z gumowymi kalachami.

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dobra mamy jeszcze combat 56, bas 3 i jeszcze jakieś - czym one się od siebie różnią ?
A badu rozumiem że sparingujecie w rękawicach bokserskich- to nie zabardzo chyba pasuje do combatu (przynajmniej tak mi sie wydaje- nie byłem nigdy na treningu żadnego combatu).
A z tym karabinem to chodzi ci zapewne o walke wręcz za pomocą tej broni?- no bo jak można się przed nim obronić? Chyba, że techniki typu jak się odwrócić by nie dosac serii w plery jak ktoś przykłada ci do nich lufe.
pozdrawiam

Hasta la Vista
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dobra pogrzebałem troszke. O BAS 3 i Combacie 56 już cosik znalazłem https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=33861
dużo tego, ale fajna historia

Hasta la Vista
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
Tabulator z tym karabinem to mielismy na przyklad obrone gdy masz przylozaony karabin do ciala i podniesione rece (w stylu poddaj sie )

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki, tak właśnie myślałem

Hasta la Vista
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
Natomiast jezeli chodzi o combat 56 to tutaj mozesz sobie poczytac
http://www.combat56.pl/



Zmieniony przez - Badu w dniu 2002-08-14 19:23:10

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273


Znalazlem obrone przed szantazem w KM

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Jak ktos ma jaja zeby tak zareagowac w jak na tym gif'ie to ja sie gleboko w pas klaniam.

Pozdrawiam
M.
Pierwsze Polskie Radio Internetowe
http://www.e-stacja.pl
BJJ -studying the art, living the life, having the passion
GDYNIA

Moderator dzialu Prawo, Ekonomia i Gospodarka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaką sztukę wybrać?

Następny temat

Bjj w Warszawie

WHEY premium