SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanko odnosnie cyklu na metce...baaaaaaaaaardzo pilne

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanie czy po cyklu na metce 2-2-3-2-1 potrzebny jest clomid na odblokowanie czy taka ilosc metanabolu nie spowoduje zablokowania (70tabsow)i czy podczas takiego cyklu uwazacie ze nalezy brac oslonki na watrobe ktora polecacie?za odpwiedzi dziex...wynagrodze giga sogaczami

chcesz budzić respekt?
najpierw naucz się go...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlasnie. ja tez widzxe to samo, jak kumple kupuja cykl to 20omy minimum plus 200mety. a chlopak skoro sie juz zainteresowal koksami to i tak wezmie tak jak mu kumple z silki poradza, a nie tak jak przeczyta na forum. pozdro

made in Poland
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 468 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8855
Ja bym wzioł ;)

Hmm... Ja myśle nawet o wzięciu Clomidu po 40 tabsach...
Czy to zaszkodzi... czy tylko ew. pomoze?

---

Pozdrawiam, Fizz!
Gadu-Gadu: 1004411

---

Pozdrawiam, Fizz!
Gadu-Gadu: 1004411

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 415 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2901
co do oslonek ja bym bral nawet przy 42 ( tak na wszelki wypadek) co do clomidu to jest problem poniewaz wydaje mi sie ze sa ludzie ktorzy beda ci odradzali branie clomidu ( bo tez jest szkodliwy ) a niektorzy zebys bral Poniewaz 70 tabs to dla mnie taka granica powyzej juz trzeba brac ponizej niekoniecznie ale ja osobiscie wziol bym chociaz 7 tabs clomidu 1 na dzien

wolk

japan-cars.clan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
przede wszystkim wątroba mój drogi. ja nawet przy 100 mety nie brałem clomidu co nie znaczy że tobie to nie zaszkodzi. na wątrobę zdecydowanie hepatil zaczynając od 2 tygodnia w ilości 3 x dziennie po 2 tabletki. i do tego na żołądek lakcid wg dawkowania terapetycznego (znajdziesz na ulotce od leku). obydwa środki od drugiego tygodnia do końca cyklu i jeszcze przez 2 tygodnie. jeden i drugi lek dostaniesz bez recepty w aptece. po takim zabezpieczeniu wątrobę masz prawie nie naruszoną i zregenerowaną a i z żołądkiem nie powinieneś mieć kłopotów. nie zapomnij o odżywce białkowej i mass gainerze oraz o konkretnym treningu i wypoczynku- bez tego zapomnij o efektach. wpisz metanabol w wyszukiwarkę na sfd i dowiesz się jeszcze więcej.

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nikko masz 18lat wiec moim zdaniem oslona jest niepotrzebna, po 70tabsach watroby ci nie wypali :) oczywiscie w czasie cyklu watroba bedzie niezle dojechana, ale po miesiacu, gora dwuch wszystko wroci do normy. ot taki fajny organ ta watroba, ze sie regeneruje :) a codo clomidu to lepiej wez. ale w ogule coto za cykl 70 mety. wez dokup ze 20 omki, za 100mety i wtedy kup odrazu i clomid i clen, odblokuj i 12 kilo twoje. bez odblokowania dobrego to ciezko wypracowana masa idzie papa. pozdro

made in Poland
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 415 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2901
geniusz on ma 18 lat i ty mu chcesz wcisnac 20 omki zastanow sie jak ten chlopak bedzie po tym wygladal i co ty w ogole jakies glupoty gadasz . moze niech odrazu hgh zarzuci to bedzie luz zastanow sie co piszesz


wolk

japan-cars.clan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co moze meta lepsza??? skoro juz chlopak decyduje sie na koks to znaczy ze ma nastawienie typu hard :) no dobra, moze z tymi 20omy przesadzilem, ale 10 mu nie zaszkodzi, do tego 150-200mety. moim zdaniem branie koksow 'po trochu' jest o wiele grozniejsze niz duzych cykli. bo duze cykle robi sie, powiedzmy raz na rok. a jak on zje te 70mety to za misiac znowu bedzie chcial bo mu sie spodoba jak szybko rosnie. pozdro

made in Poland
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Geniuszem to ty nie jestes,polecajac na pierwszy cykl 200 mety w dodatku z Omenem.

Pozdrawiam.

<<<<<< Sierżant w oddziale dla koksujących >>>>>>

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Spójrz na profil juz prawie 37 w łapie!WIe co mówi

Nigdy niemów nigdy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra nie nabijajcie sie. ano mam prawie 37, ciezko na to pracowalem, przy wzroscie 191cm naprawde ciezko. ale nie mowimy tu o mnie tylko o nim. ma tyle lat co ja, ja o koksach narazie nie mysle. ale skoro on chce to niech bierze. ja tylko pisze tu swoje zdanie. wielu z was na sile prubuje przekonac niedoszlych koksow, zeby nie brali itd. ale czy to ma sens? jesli on chce cos zarzucic to i tak to zrobi. aha Klejcun , masz racje ne jestem geniuszem, to tylko ksywka, od lat tak na mnie mowia, niepamietam juz dlaczego. pozdro

made in Poland
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 415 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2901
nie rozumiem piszesz ze nigdy niebrales i doradzasz komus takie mega dawki moze najpierw wyproboj ten cykl na sobie a pozniej doradzaj go innym ( tylko nie mow mi ze twoi kolesie biora i nic im nie jest niektorzy moze dadza rade cos takiego wciagnac ale dla wiekszosci do masakryczna dawka) a jezeli chodzi o teorie ze jak biezesz koksy to juz musi byc hard jest dla mnie smieszna ( to co jak juz raz chcesz przykoksowac to musisz byc jakims karkiem lightowo nie mozna?? ) .

wolk

japan-cars.clan

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozpiska kooksssu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

Witamina B12

Wiecej