SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanko odnośnie BCAA mega caps 1100

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 426
witam, mam pytanko odnośnie aminków bcaa mega cabs 1100. Szukałem, szukalem i nie znalazlem odpowiedzi, gdyż na opakowaniu jest napisane 3 razy dziennie po 5 caps. 3x5 = 15 caps dziennie. A również wyczytałem, że powinno się przyjmować 1g na każdy 10kg masy ciała. Wagę mam trochę leszczykowatą, gdyż waże ok 65kg - stosując się do tych proporcji wychodzi na to, że 7g dziennie. Więc jakbym stosował 2 rano, przed treningiem 2 i po 3, było by dobrze?

"Życie zaczyna się po 50, ... w bicepsie"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 118
Witam,czy jakiś ekspert pomoże mi konkretnie,ile,,i kiedy mam brac bcaa??? Mam 191 cm wzrostu,126kg wagi,zacząłem przygode z dietą i siłownią co 2 dzień...Czytałem już od h..a odpowiedzi związanych z najlepszym dawkowaniem,,,ile przy moich parametrach mam dawkować capsów,,dzięki z góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Daj przed treningiem 10 tabsow. Mimo, ze nie widze sensu brac aminokwasow przy takiej wadze. Chyba, ze sie odchudzasz?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
7g.. ale na porcje! .. nei dziennie :D

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
zle, daj 8 kaps przed treningiem i po treningu(chyba ze bierzesz po treningu bialko to wtedy bez bcaa)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82682 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699324
1g/10kg w porcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 426
biore kreatynke, carbo i wspomagam się gajnerkiem treca. Dziś dokupiłem sobie aminki. Rano: Kretka, Gajnerek. Przed T: Carbo Po T: Carbo i na wieczór Gajnerek. Ludzie z siłki polecali mi również aminki, wiec zakupiłem, lecz troche się przerazilem, ze az 15 tabsów dziennie. A jakbym wział 8 tabsów tylko przed treningiem?

"Życie zaczyna się po 50, ... w bicepsie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82682 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699324
najlepiej nie bierz wcale

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2012-03-12 21:56:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
na kolecje gainierek ?? :)

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 426
tak, gdyz chce troche maski złapać. Nie brać wcale, czemu?

"Życie zaczyna się po 50, ... w bicepsie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Szamiesz cos oprocz supli?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 426
No jasne, czasami boje się, że za dużo. Lecz bardzo dużo sportu uprawiam i też chciałem właśnie się wspomóc czymś. Studiuje na AWFie i dziennie uprawiam kilka godzin sportu w różnych odstępach.

"Życie zaczyna się po 50, ... w bicepsie"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Universal GAIN FAST, data ważności. POMOCY.

Następny temat

Gorsza wytrzymałość po BCAA.

WHEY premium