SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanko o Fitmax

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czołem
Przeglądnąłem sobie archiwum suplementacji i tak mi przyszło do głowy, że właściwie nic nie ma na temat odżywek firmy Fitmax. Sporo się mówi o Olimpie a o Fitmax'e nie. No i mam pytanie - czy używacie, czy macie jakieś spostrzeżenia i czy na Was działało? Chodzi mi głównie o białko, ale jeśli wiecie coś również o gainerach to chętnie bym się dowiedział.
Proszę o jakieś info
Dzięki i pozdrawiam

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bede szczery. Jesli mialbym wybrac pomiedzy Fitmaxem a Olimpem, to wybralbym Fitmax. Poprostu do Olimpa stracilem zaufanie i to tak dalece, ze nawet jesli sam Ronnie Coleman by mnie zachecal do kupna ich odzywek, dal jakis ekstra rabat, to jednak nie skorzystalbym z okazji.
Fitmax to firma konfekcjonujaca i produkujaca przyzwoite suplementy i odzywki. Bazuja na dosc dobrych komponentach. Mozna powiedziec, ze znajaduja sie w srednim segmencie rynku suplementow.
Smakowo ich produkty tez sa bardzo dobre.

Pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
ja mialem fitmaxa 50/50 w smaku pyszna ( czekoladowa ) ale tam w cholere cukru i kakao ladowali, powiedzialbym ze taka sobie

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki chłopaki.
nikt więcej nic nt. Fitmaxa nie wie? bo wydaje mi się, że są tak trochę w cieniu Olimpa, a jak porównywałem składy to Maku ma rację - niezły skład a nawet tańsze niż Olimp
pozdrawiam

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna a zdrowie (?)

Następny temat

Cos na mase!

Wiecej