SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanko:)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam jutro egzamin na AWF z pływania i dostałam od znajomego dwie szaszetki kreatyny.mam raczej kiepską kondycję(po 25 m mam zadyszkę,mam do przepłynięcia 50m:( i liczę na to,że mi to pomoże.uprawiałam kiedyś fitness,ale od 2 miesięcy nic nie robie(siedze w domu i ucze sie do egzaminów),stąd moja kiepska kondycja:( zastanawiam się ile przed egzaminem rozpuścić tą kreatynę i czy moze macie jeszcze jakies dobre rady...powinnam jutro rano jeszcze popływać(egzamin jest 17:00)?właśnie wróciłam z basenu i jetsem okropnie zmęczona:(nie chcę być taka zmęczona przed egzaminem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ja bym zjadl przez egzamem ok godzinke poltorej posilek glownie weglowdany ZLOZONE - rozkkladajac sie na prostsze 'uwalniaja' energie dluzej niz proste.

a zy kreatyna na chwile przed egazme cso da? no w sumie nie iwem :/ ...jakbys bala wczensiej to moze a tak z dnia na dzien wątpie..

Zmieniony przez - ****master w dniu 2004-06-22 21:00:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za radę z tymi węglowodanami:)może to mi coś pomoże:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
chociaz nie spodziewaj sie ze to porpawi kondychę ale eneegie da .. oczywscie nie tylko PRZED ale z rana itp. supluj sie weglowdanami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak myślisz,powinnam jeszcze rano popływać?czy lepiej odpocząć?teraz sie czuje bardzo zmęczona,a własnie wróciłam z basenu:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
odpozcnij... przed egazmem rozgrzej sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12420
są takie carbo-batony, możesz ja kupić w sklepie z odżwkami, sa takie żelowe może pomoga mi pomagały jak szedłem na zawody, albo miałem walke

koks20, a w zasadzie 21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za wszystkie rady,może jakoś sobie poradzę.pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy tak się da coś zyskać ?????????? Oceńcie

Następny temat

woda z glukozą

Wiecej