sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Trening w domu

Dodaj odpowiedź

pytanka dotyczące treningu domowego

Wysłana -
witam czy wykonywanie tego samego cwiczenia tj pompki na poręczach non stop jako wiodące i praktycznie jedyne cwiczenie na klatke i trica (opczywicie ze zwiększaniem dodawanego cięzaru) jest efektywne i ma jakis sens ? dotyczy sie równiez jak trenuje plecy biceps to podciągania non stop ale zwięszam dodawane obciązenie . a jesli chodzi o barki to wystarcza na nie te dwa cwiczenia (oczywiscie z zasada zwiększania obciązenia) :wznosy hantli przodem i bokiem ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
"zakwasy" mam normalnie po kazdym od ich intesnsywnosci zalezy jak mocny był trening
Wysłana -
Sorry za offtop, mam pytanie. Czy na siłowni w plenerze (miejskie, pod chmurka) da sie zrobic formę jak na zwykłej siłowni?
Wysłana -
Karol3672

wykonywanie danego ćwiczenia jako wiodącego ma sens i będzie efektywne pod warunkiem oczywiscie ze cel będzie realny. Jeśli założysz sobie poprawienie życiówki w podciąganiu czy dipach to wykonywanie tych ćwiczeń jako wiodące ma sens. Jeśli Twoim celem będzie zwiększenie masy,to również będzie to miało sens,bo to jednej z najlepszych ćwiczeń "masotwórczych".
Wykonywanie jednak tylko tego jednego ćwiczenia na daną partię,nawet przy zachowaniu progresu może być niewystarczające. Raz ze każdy progres się w końcu wyczerpuje,a dwa ze organizm przyzwyczaja się do bodźców i potrzebuje nowych.
A co do barków,to już ćwiczenia które wymieniłeś nie są tak efektywne. To typowo izolacyjne ćwiczenia ukierunkowane tylko na określony rejon,a co za tym idzie nie są tak dobre pod względem siłowym i masowym. Ponadto,są to ćwiczenia w których bardzo szybko zakończysz progres i utkniesz.

kulturystaKam
jakąś formę da się zrobić. Jaką? To już zależy wyposażenia tej siłowni. Ciężko jednak będzie
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź