SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanka

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. 6 godzin snu w nocy i 3 godziny w dzien - czy taki system da mi regeneracje? czuje się lepiej w takim systemie bo gdy wracam z pracy jestem padniety a jak sie przespie to mam energie na trening, ale wiadomo ze potem w nocy musze krocej pospac bo nie miałbym na nic czasu
2. Mam taki problem, ćwiczę FBW i zaczynam nowy plan z obniżonych ciężarów i np. w tych ćwiczeniach które wykonuje na koniec treningu np. wyciskanie francuskie założe 30 kg i robię 10 razy, ale potem gdy dokładam w głównych bojach to na francuskim jestem bardziej zmęczony i zamiast dołożyc to ja jeszcze tymi 30 kg zrobie 8 razy - jak sobie z tym radzić?
3. Czy jeśli w jednym planie mam odwodzenie ramion w bok w pochyleniu i robilem to stojąc, to w drugim planie warto dać siedząc, czy to nie ma żadnego znaczenia jak to zrobię bo i tak pobudzone są te same mięśnia?
4. Mam kółka 0,5x2 czy warto używać ich do progresji w mniejszych ciężarach, np. gdy na biceps biorę 15 kg to na nastepnym treningu dać 16 kg?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
ad1. Może mieć zastosowanie taki system i jeśli tobie pasuje to git
ad2. Nie przejmował bym się tym aż nadto Jeśli jest progres w lustrze tricepsa to jest ok.
ad3. Będą to ćwiczenia bardzo podobne, ale jednak siedząc będzie trudniej. Natomiast uważam, że warto robić bardziej znaczące zmiany jeśli jest taka możliwość
ad4. Jak najbardziej

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
1 moze być taki system
2 Nie poradzisz sobie z tym, mięśnie/organizm same wiedzą ile jest potzrebne to ze nie progresujesz w cieżarach nie oznacza że nie robisz dobrego treningu
3 bez znaczenia jak robisz taki sam ruch to pozycja nie ma tu znaczenia
4 w małych partiach takie krążki są w sam raz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mąka orkiszowa

Następny temat

progresja

WHEY premium