SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie od 12-latka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 205
Witam

Jestem tu nowy, Mam na imię Sebastian i mam 12 lat. Prosiłbym was o odpowiedz na moje pytanie. mam ok 165-170cm wzrostu, ważę 64 kg i mam ... sadło - którego oczywiście chce się pozbyć. 64 kg to raczej dużo, ale moi koledzy z klasy są chudzi i waza przeciętnie 50-55 kg. Gdzieś na tym forum wyczytałem, ze można zrzucić 1 kg tygodniowo, dla mnie żaden problem, lubię wyzwania, mógłbym zrobić wszystko żeby zrzucić te 10kg. Czy po zrzuceniu 10 kg moje sadło zniknie? Czy nie będzie efektu jo-jo?. Denerwuje mnie tez tzw."podgardle" na twarzy, którego nigdy wcześniej nie miałem, czy ono tez zniknie?

Z góry dzięki za pomoc.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 12

Waga: 64 kg

Wzrost: 165-170

Obwód klatki: -

Obwód ramienia: -

Obwód talii: -

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: -

Aktywność w ciągu dnia: szkoła

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: tygodniowo 6 lekcji WF-u

Odżywianie: -

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: -

Stan zdrowia: dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: -

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: -

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: -

Stosowane wcześniej diety: -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1.Dieta
2.Aeroby(a6w) na brzuszek
Nie wiem czy twoi koledzy sa chudzi 50-55kg w wieku 12 lat?javascript: test('');
javascript: test('');
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 205
moglbys jakos bardziej rozwinac wypowiedz? powiedz przynajmniej jaka ta dieta :P. Brzuszki staram sie robic, ale zawsze jakos zapominam :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
Hmm kurde ciężko, może jakaś dietę sobie wprowadź na pewno nie przesilaj się podczas jakiś ćwiczeń które sobie będziesz robił w domu bo jesteś jeszcze w tym wieku w którym się rośnie. O tym należy przedewszystkim pamiętać !!
I cóż nie wierz w żadne diety cud w 2 tyg, 5 kilo bo to wałki są straszne :D

Co do diety poczytaj tematy podwieszone

Zmieniony przez - TwisterNH w dniu 2007-12-30 19:32:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
zostaw klocki lego i komputer,
zamiast tego polataj za piłką,

starczy.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 589
Znam sposob na Twoj problem.
Jest bardzo prosty.
O godzinie 18 ostatni posilek!!!! Niech bedzie lekki i z bialka najlepiej, zadnego chleba ani nic co w nocy bedzie lezalo i sie odkladalo. Twarozek, salatke, jajecznice, cos bez węglowodanów.
Druga sprawa, nie pij coca coli, sprite ani nic z tej polki. Kup sobie np. lifta ktory ma 0 kalorii. 2 litry coli to 800 kalorii.
Nie cuduj, nie rob zadnych treningow ani nic. Pograj ewentualnie w pilke lub czesciej sie ruszaj. Jezeli wytrwasz w tych 2 punktach, to na pewno zobaczysz efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
nie szerz ciemnoty.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1341
Pomóż mamie sprzatać dom To będzie zdrowsze niż jakieś diety w wieku 12 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4104
no przedewszystkim to ruch kolego moze jakies karate, piłka nozna , pływanie zapisz sie do klubu jakiegos

pozatym wyeliminuj kolorowe napoje gazowanie, ogranicz słodycze spozywaj duzo warzyw , owoców poprostu staraj sie jesc mądrze
widząc Twoje wypowiedzi i styl w jakim piszesz mozna stwierdzic ze jestes mądry chlopak jak na swoj wiek

dawny uzytkownik 369258 :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
Zbanujcie tego 811

A do autora:

Zacznij uprawiac jakis sport: biegi, pilka nozna, koszykowka...

Duzo ruchu i bedzie ok chyba ze masz to w genach bo np rodzice sa przy kosci

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
gra w pilke i inne sporty to oczywiscie najlepsze wyjscie.
w Twoim wieku bedac to gralem codziennie jakis meczyk chyba :)
cole chipsy i slodycze raczej OUT ;)

Sounds Like A Melody

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Prodieta" do oceny ;-)

Następny temat

Dziwny problem, wystający brzuch ... ;/;/;/ POMOCY

WHEY premium